Zuzana (†41) si před smrtí prožila hotové peklo: Z její vraždy teď policisté obvinili Ľubomíra

Autor: shp - 
7. 6. 2019
18:26

Byla to srdečná, přátelská a oblíbená žena. V posledních týdnech se však začala strachovat o svůj život a chovat se podivně. Měla ale pádný důvod. Zuzana (†41), která se po rozvodu přestěhovala do Ružomberoku, byla po chvílích plných obav nalezena znásilněná a zavražděná. V jejím případě nyní nastal zásadní zvrat.

Jak uvedla žilinská policie na sociální síti, Zuzana byla v noci z 29. na 30. dubna uškrcena. Pachatel pak zamkl její byt a zmizel. Tělo našla odpoledne její zdevastovaná dcera. Teď to vypadá, že byl vrah nejspíš dopaden.

Policie obvinila Ľubomíra

Strážci zákona totiž ze smrti ženy obvinili 34letého Ľubomíra z okresu Ružomberok. Jaký má vztah k zavražděné, je nejasné. Je však pravděpodobné, že se Zuzana bála o svůj život právě kvůli němu. Bohužel proti silnému muži neměla šanci se ubránit.

Oblíbená žena velmi chybí bližním. Nejvíce její dceři. „Slovy se ani nedá vyjádřit, co prožíváme a jak moc nám chybí. Posílám ti obrovskou pusu do nebíčka. Věřím, že jsi stále s námi a dáváš na nás pozor. Navždy v mém srdci. Miluji tě, maminko,“ napsala na sociální síti.

Proč byla Zuzana zavražděna?

Proč musela Zuzana zemřít, je nyní také ještě nejasné. Motiv vraha není znám. Proč se Ľubomír odhodlal k tak děsivému činu, je nyní předmětem policejního vyšetřování. Snad duše Zuzany, která před smrtí velmi trpěla, najde v nebi klid.

 

nika70 ( 11. června 2019 00:21 )

Nějakej úchyl ze seznamky???

liskabystrouska ( 8. června 2019 05:44 )

je v nebi ???? nene .....na Sk je to hruza

cododat ( 8. června 2019 00:52 )

Devastující jsou především ty vaše slovní obraty. Totální parta dementů!

centrum ( 7. června 2019 22:20 )

Nedělávala se dřív na žurnalistice státnice z českého jazyka?
Tento článek psal asi vrátný s nedostudovanou základní školou.
Dcera byla "zdevastovaná"? A pak našla tu matku? Jak mohla najít matku, když byla předtím zdevastovaná?

strejda777 ( 7. června 2019 21:21 )

No také na to koukám....a neumím si to nějak představit. Zdevastovaná je v tomto případě divné slovo.....chtělo by to nějak vysvětlit, což Pleskáči?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud