Děsivá smrt vystrašené Zuzany (†41): Prožila si hotové peklo

Autor: shp - 
5. května 2019
08:07

Byla milá, přátelská a všichni ji měli rádi. V poslední době však byla Zuzana (†41) z Ružomberku velmi vystrašená. Někoho se evidentně bála. Když našli její tělo, ležela pod přikrývkou. Podle všeho si před smrtí prožila hotové peklo.

Zuzana se bála toho, že jí někdo ublíží. Byla nesvá, paranoidní a vždy se zamykala. Lidé, kteří bydlí v ulici, kde k vraždě došlo, jsou ze všeho šokováni. Policisté se na místě činu celou noc z úterý na středu snažili zjistit, co bylo příčinou její smrti. Když ji našli, ležela Zuzana na posteli, jako by spala.

Žila v neustálých obavách

V posledních dnech stále chodila za námi a říkala nám, abychom zamykali branku. Žila ve strachu, očividně měla obavy, že k ní někdo přijde,“ řekla Novému Času studentka, která v domě Zuzanu pravidelně potkávala na chodbě. Kdo však po ženě šel a chtěl jí ublížit, je stále nejasné.

Byla velmi milá a nikdy si na nic nestěžovala, jen měla strach,“ dodala studentka. Podle sousedů se do centra Ružomberku přestěhovala teprve před pár měsíci. „Bydlela tu sama, měla jen jednu dvacetiletou dceru. Jsme v šoku z toho, kdo jí to mohl udělat,“ dodala jedna ze sousedek.

Pachatel ji znásilnil a uškrtil

Policisté přitom údajně nejdřív nevěděli, že byla žena zavražděna. Neměla na sobě žádné zřetelné stopy po násilí. Ležela na posteli, do které ji mohl vrah položit již mrtvou a přikrýt. Rozuzlení přinesla až pitva. Podle informací webu byla Zuzana znásilněna a poté uškrcena. Děsivý konec života.

Patrně pachatel jí pak sebral peníze i platební karty a zamkl byt. „Na základě předběžné zprávy z pitvy nebožky bylo zjištěno, že její smrt byla zaviněna cizím jednáním. V souvislosti s touto událostí bylo zahájeno trestní stíhání ve věci zvlášť závažného zločinu vraždy,“ řekl policejní mluvčí Radko Moravčík. 

liskabystrouska ( 5. června 2019 07:16 )

vedela to ale pravdu rict nechtěla ..

alenakavrisidivu ( 6. května 2019 09:25 )

asi věděla proč se bojí.....

tomik007 ( 5. května 2019 20:39 )

ANO - a takhle tam dopadnou vsichni, co neuprchou do CECH  

vemenozmojistary ( 5. května 2019 17:38 )

rentierskej ( 5. května 2019 15:40 )

ad 1), ad 2), ad 3) všechno jsou to pěkné bláboly!
ad 1) kde je tedy vědomí, (v žaludku)?!
ad 2) byl by důkaz? nebyl, že.
ad 3) a proč tedy umírají malé děti, ty zavinily co?!
resumé:
už to nehuů, luk!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud