Čtvrtek 29. února 2024
Svátek slaví Horymír, zítra Bedřich
Oblačno 11°C

Přerovan se ukájel pod schodištěm v paneláku: Nemohl dosáhnout erekce

Přerovan se ukájel pod schodištěm v paneláku: Nemohl dosáhnout erekce
Přerovan se ukájel pod schodištěm v paneláku: Nemohl dosáhnout erekce  (Autor: MP Přerov)
Autor: DH - 
6. srpna 2019
16:38

Přerovská městská policie musela během pondělí řešit pikantní situaci v jednom z místních panelových domů. Nahý ležící muž se tu snažil pod schodištěm dosáhnout erekce, bohužel pro něho bezvýsledně. Všeho si navíc všiml jeden z nájemníků, který to ohlásil strážníkům.

Oznámení o muži přijalo operační středisko městské policie v Přerově. Na místo ihned vyrazila hlídka, na kterou již před domem čekal oznamovatel a vpustil ji do panelového domu. „Hlídka pak skutečně nalezla pod schody ležícího naháče, který se, seč mohl, snažil k dosažení erekce,“ napsali přerovští strážníci na své internetové stránky.

Podle městské policie byl muž v tak podnapilém stavu, že se mu erekce nepodařilo dosáhnout. Po důsledné výzvě se nakonec „hambář“ musel obléknout. Vysvětlovat nic nemusel, strážníci dobře věděli, o koho se jedná. Muž se pod vlivem čas od času podobného chování bohužel dopouští. Nakonec nemusel dotyčný ani na stanici.

„Vzhledem k tomu, že se vždy ukrývá a oddává se svému snažení mimo dohled veřejnosti, byl po konzultaci s PČR z místa vykázán a nasměrován domů,“ popsala MP Přerov.

Když už si ale strážníci mysleli, že je celá situace vyřešená, přišla neočekávaná dohra. Na operační středisko zavolala vyděšená žena, podle které dotyčný muž usnul na schodišti před domem. Naštěstí ale už oblečený. Po probuzení nakonec opilec v pořádku došel domů.

 

Monikay ( 6. srpna 2019 17:03 )

to je teda fotka

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání