Strážníci z Přerova pomohli ženě v nesnázích: Poděkovala „smrdutým dárečkem“!

Ilustrační foto
Autor: lm - 
2. 2. 2019
20:35

Velmi neobvykle poděkovala podnapilá žena přerovským strážníkům, kteří jí krátce předtím pomohli najít cestu k restauraci. V přízemí služebny si stáhla kalhoty a přímo před kamerami vykonala velkou potřebu. Pak navíc chtěla z „místa činu“ pláchnout!

K incidentu došlo koncem ledna na přerovské služebně Městské policie. „Krátce před půlnocí se na služebnu dostavila podnapilá žena a zjišťovala, kde se nachází určitá restaurace,“ popsali strážníci na svém webu. Muži zákona samozřejmě ženě v nesnázích ochotně pomohli, to ale ještě netušili, jak se jim odvděčí!

„Stálá služba ženu nasměrovala k vysněnému podniku a žena spokojeně sešla do přízemí služebny. Zde si stáhla kalhoty, dřepla si a uprostřed průjezdu  a zanechala hromádku. Nějak si při tom neuvědomila, že je v prostoru snímaném vnitřní kamerou, a vesele vyrazila ke svému cíli,“ uvedl dále zástupce ředitele Městské policie v Přerově Miroslav Komínek. 

Strážníci to samozřejmě nenechali jen tak a ženu dostihli a nasměřovali zpět k místu, kde nechala své „poděkování“. „Pod dohledem strážníků vše velmi pečlivě uklidila. Jako důvod konání uvedla, že si prostě nemohla pomoct,“ doplnil Komínek v tiskovém prohlášení. 

 

 

Super Duper ( 19. dubna 2019 13:37 )

Nedovedu si představit že tohle by udělala Romka to by bylo rasistických komentářů , jenže tohle je očividně Češka takže asi normální tady v Česku.

Monikay ( 13. března 2019 13:31 )

svým způsobem vtipné

cocumysvole ( 6. února 2019 10:23 )

Měli jí v tom vymáchat hubu.

gabreta ( 3. února 2019 19:27 )

Nezbouchali by ji, protože ti by tam neměli kamerovej systém!!

petrw ( 3. února 2019 17:37 )

za cervenych by ji zbouchali az by byla cerna a do basy s ni ..to je dneska moralka fujjjjjjjjjj

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud