Čistič Karlova mostu promluvil o svých vraždách: Zpověď 5x přikrášlil!

 • Autor: fab - 
  6. 8. 2019
  19:17

  Smyl z Karlova mostu graffiti a pak si zkusil očistit i svědomí veřejným přiznáním k dvojnásobné vraždě… „Spadl mi obrovský kámen ze srdce,“ řekl pro iDNES Miloslav Černý (49) poté, co vylíčil, jak před 20 lety zastřelil svoji manželku (†27) i jejího milence (†30). Jeho zpověď se ale dost liší od tehdejšího hodnocení soudu!

 • 1.O VZTAHU S MANŽELKOU

  Miloslav Černý nyní charakterizuje situaci ve svém tehdejším vztahu s manželkou Dagmar jako vážnou životní krizi. „Se svojí manželkou jsem se dostal do stavu, kdy jsme se jeden druhému odcizili. Samozřejmě jsem na tom nesl vinu i já a dopadlo to tak, že mě žena začala podvádět.“ Prohlásil také, že do poslední chvíle žil v domnění, že je to harmonické manželství.

  Soud: Z rozvodových dokumentů čtených při procesu vyplynulo, že Miloslav Černý si manželku podmaňoval a v době manželské krize ho zajímalo, jak bude rozdělen majetek. K rozvodovému řízení nepřišel, protože prý byl v hluboké depresi. Místo toho trénoval střelbu na střelnici.

   

   

 • 2.O ZLOČINU

  Vraždu jsem dopředu plánoval, přiznává nyní Černý. Ovšem jedním dechem zdůrazňuje: „Ale šlo o momentální afekt.“

  Soud: Předseda senátu konstatoval, že Černý jednal zjevně úmyslně. Jako prvního zabil ranou do týla manželčina přítele Luboše (†30) a na svoji manželku vystřelil dvakrát. Nejprve také do týla a pak, když ležela na zemi, ještě do spánku. Soudce to charakterizoval jako popravu.

 • 3.O MÍSTĚ ČINU

  „Shodou okolností se stalo to, že jsem na místě, kde se to nedalo očekávat, potkal ji (manželku – pozn. red.) a jejího milence,“ prohlásil Černý.

  Soud: Černý na manželku čekal před bytem, ve kterém byla hlášena k pobytu a ve kterém žila s přítelem. S sebou si přinesl pistoli a kytici tří modrých růží opatřených černou stuhou.

 • 4.O SEBEVRAŽDĚ

  V rozhovoru nyní Černý uvedl, že bez manželky už nechtěl žít a že s ní chtěl být v jednom hrobě. Po činu si prý dal pistoli pod bradu a „čelem mu to vylítlo“.

  Soud: Střelil se jen do špičky brady a ze zranění byl brzo vyléčen, komentoval předseda senátu pokus o sebevraždu.

 • 5.O SOBĚ

  Dvojnásobná vražda byla podle Černého vyústěním toho, že situaci, kdy potkal svoji ženu s milencem, emočně nezvládl.

  Soud: Znalci diagnostikovali u Černého sklony k agresi, egocentrismus a hysterické rysy. Podle soudu by byl trest v rozpětí od 12 do 15 let nespravedlivý. Černý byl totiž nejprve odsouzen k 20 letům vězení, po odvolání mu byl snížen na 17 let. Propuštěn byl po 11,5 roce.

8vox8 ( 7. srpna 2019 11:12 )

Žumpa žump...to je Blesk!!! A ty špíny co to píšou a chystají...to je opravdu lidský odpad! Větší než ten koho momentálně kritizují!

wp2t ( 6. srpna 2019 21:22 )

Ty nejseš petromilka ale jen milka. Na každou fakowou zprávu z multičt skočíč jak slepice po flusu.
Takový jako ty sepisovaly ty petice v padesátých letech: my dělnice z Kolbenky, žádáme pro tohoto nepřítele režimu trest nejvyšší, nejlépe trest smrti a za to překročíme plán na 155 procent.

wp2t ( 6. srpna 2019 21:22 )

Ty nejseš petromilka ale jen milka. Na každou fakowou zprávu z multičt skočíč jak slepice po flusu.
Takový jako ty sepisovaly ty petice v padesátých letech: my dělnice z Kolbenky, žádáme pro tohoto nepřítele režimu trest nejvyšší, nejlépe trest smrti a za to překročíme plán na 155 procent.

wp2t ( 6. srpna 2019 21:19 )

To je panečku nááááářezzzzzz. Takže to je prostě lump a to že památkáři chtěli vytáhnout z kasy půl mega, který on ušetřil, je už dávno zapomenuto.

Dle mého názoru chtěl předejít tomuto lowu a proto to na sebe vyžvanil, jenže novinářské hyeny zavětřily a teď si na něm přilepšují, co článeček to nějaká ta tisícovka?

Zajímavý je, že o každém uprdlíkovi, který se objevil v eurozprávách v oficiálních masmédiích, se takové informace objevují v mnohonásobně horší podobě, ale o to se multikulti nestará, to se musí tutlat.

Podražený fotbalový trenér, nezákonně přecházející hranice a schovávající se za dítě, byl podle svědectví svých spolusouputníků ve své domovině šéfem Al-Nusry a zavraždil mnoho mnoho lidí. Otec utonulého dítěte, naaranžovaného záchranáři, aby celá Evropa cítila spoluvinu a přijímala a příjímala, byl podle ostatních zachráněných z toho ztroskotaného člunu tím, jenž od nich vybral peníze a pak tak blbě řídil ten člun, tedy ten hlavní pašerák. A konečně třeba ten borec jak si dělal to selfie s Makrelou, tak ten určitě přišel do Evropy pracovat, když v tom mu neziskovky poradily, že může Němce zažalovat a on toho využil. Dokonce i šikovného právníka mu přidělili a dostal peníze za to selfie, že je prý spojován s nezákonnou migrací jeho tvář. To je panečku Hamáčku předsudečná nenávist jako vyšitá, teda myslím z jeho strany, abys to dobře pochopil.

Takové hodné lidi si tady multikulturní ideologové chrání.

e.lesanova ( 6. srpna 2019 21:06 )

Tak mám dilema...těžká letní okurková sezona pro Blesk nebo si tyto anti články předplatili "památkáři" ??? připomínám původní téma­...GR­AFFI­TI..­.pří­padně "podivné hospodaření na Památkové péči"....

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud