Neděle 28. únor 2021
Svátek slaví Lumír, zítra Bedřich
Oblačno 7°C

Vražda maminky tří dětí v Rychnově: Kuchařová zpochybnila policejní postup

Autor: rc - 
23. července 2019
15:46

Od tragické události v Rychnově nad Kněžnou už uplynuly téměř dva týdny. V místní restauraci tu Miloslav D. podle všeho zastřelil svou manželku po, jak se později ukázalo, dlouhodobých sporech. Ve sbírce na pomoc dětem se vybraly již téměř dva miliony korun. Sbírku podpořila také modelka Taťána Gregor Brzobohatá a zároveň se pořádně opřela do práce policistů.

Chladnokrevná vražda se odehrála na náměstí v městě Rychnov nad Kněžnou. V jedné z tamních restaurací Miloslav (49) vytáhl zbraň a zastřelil svou manželku Helenu D. (†49). Tři děti Dominika (22), Nikol (18) a Patrik (12) během pár sekund zůstaly bez obou rodičů.

Město Rychnov nad Kněžnou se rozhodlo děti podpořit a vyhlásilo veřejnou sbírku. Okamžitě se zvedla ohromná vlna solidarity a vybrat se do úterý podařilo 1 868 199 Kč. „Cílem veřejné sbírky je podpořit sourozence, kteří se z vteřiny na vteřinu ocitli ve složité životní situaci. Díky Vám všem, kteří se rozhodnete přispět, jim můžeme společně zajistit možnost dostudovat a ve složitém období dospívání podpořit jejich budoucnost,“ stojí v prohlášení.

Veřejnou sbírku se rozhodla podpořit modelka Taťána Gregor Brzobohatá. Odkaz na veřejnou sbírku sdílela na svém účtu na facebooku. V příspěvku navíc zkritizovala práci policie a dalších českých úřadů. „Tohle je přesně ten případ, kdy policie ani žádná jiná instituce není schopná jednat rychle a efektivně a zasáhnout včas!“ napsala rozhořčeně předsedkyně nadace Krása pomoci.

Evka4 ( 28. července 2019 18:41 )

Co měla policie podle chytrolínky udělat, aby neporušila zákon? To nám neřekne, abychom se všichni poučili.

turbina ( 23. července 2019 16:36 )

Ty jsi pořád stejný vůůůůůůl.

cocumysvole ( 23. července 2019 16:25 )

Veřejnou sbírku se rozhodla podpořit modelka Taťána Gregor Brzobohatá.
Taky dobrej fígl jak se zviditelnit a přijít ke slušnýmu balíku.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud