Čtyřkolka spadla přímo na ni: Otec popsal smrt dědičky (†15) Rothschildů

Autor: csk - 
22. 7. 2019
05:02

Finančník Ben Goldsmith (38) promluvil v rozhovoru pro Evening Standard o pozadí tragické nehody dcery Iris (†15). Dále vysvětlil, proč s manželkou Kate neměli obavy o bezpečí dívky, která se ve volném čase proháněla po okolí na terénní čtyřkolce. Iris Goldsmithová, dědička miliardářského impéria Rothschildů a Goldsmithů, zahynula 8. července při projížďce v polích.

Patnáctiletá Iris zaháněla nudu o prázdninách na malé víceúčelové čtyřkolce, která byla navíc vybavena ochrannou kabinou. Rodiče si proto mysleli, že na rozdíl od jejich ostatních čtyřkolek je pro ni mnohem bezpečnější a nemůže se jí tak v zásadě nic stát.

Otec Ben pro Evening Standard vypověděl, jak k tragédii došlo. Iris a její kamarádka si podle jeho slov půjčily vůz a vyrazily na návštěvu k přátelům na sousední farmu. Na místo ale dorazily o deset minut dřív, než měly. Iris se rozhodla, že s kamarádkou objedou okolní pole, aby si zkrátily dlouhou chvíli.

„V zatáčce jela příliš rychle, nebo odbočila moc ostře a vůz vyskočil a převrátil se. Druhé dívce se nic nestalo, ale Iris se asi snažila během nehody vyskočit ven a bugina přistála přímo na ní,“ vysvětlil. Náraz jí rozdrtil nohu, klíční kost a způsobil zranění neslučitelná se životem.

„Dívkám přispěchal na pomoc zahradník, ale mám dojem, že Iris už byla tou dobou mrtvá. Několik dalších lidí pomáhalo zvednout z jejího těla buginu. Záchranáři se o resuscitaci pokoušeli hodinu,“ dodal Goldsmith sklesle.

Oba miliardářské klany jsou teď v slzách. Dojemný pohřeb dívky se konal 19. července v jihozápadním Londýně. Zúčastnit se směla jen rodina a nejbližší okruh přátel. 

gabreta ( 22. července 2019 12:30 )

Nestačí! Ti blbci totiž popisují něco, čemuž vůbec nerozumí a v tom je problém!! Hňupe!!

HOLOGRAM ( 22. července 2019 11:52 )

Pod Verešovic špínou byla diskuse zrušena, že by ji vadila pravda ludře nenažrany?

dusor ( 22. července 2019 08:02 )

Na šťastie majú ešte dvoch chlapcov, možno im aj vydržia do dospelosti .....lebo toto bol nejaký vadný výhonok rodokmeňu.

fikusek11 ( 22. července 2019 07:59 )

Je mrtvá. To ti nestačí, hňupe?

pjotri ( 22. července 2019 06:58 )

Bleskaci, tak co to vlastne bylo? VUZ? CTYRKOLKA? BUGINA? Kazdej ten nazev znamena naprosto presne definovanou vec - vuz je obecne auto, ale ne ctyrkolka. Na ctyrkolce se sedi jako na motorce a zadnou kabinu nema. A bugina je jednoduchy terenni auticko s ochrannym ramem. Ano, taky ma 4 kola, ale kategorie "ctyrkolka" to neni, leda by mela pohon vsech kol, coz ale z clanku neplyne a je, zcela zjevne, pod rozlisovaci schopnosti autora clanku. Jinak auto to zrejme nebylo, v 15 se v Anglii auto ridit nesmi.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud