V igelitové tašce našli živou holčičku: Matka ji pohodila v lese!

Autor: shp - 
26. června 2019
19:03

Neskutečnou krutost předvedla matka novorozené holčičky v americkém okresku Forsyth County ve státě Georgia. Poté co dítě přivedla na svět, rozhodla se ho zbavit. S největší pravděpodobností ona sama ho zabalila do igelitového sáčku a pohodila v lesích.

Policisty k podezřelé igelitové tašce přivolal muž, který bydlel opodál. S manželkou slyšeli, jak z ní vycházejí zvuky. „Je to miminko nebo zvíře,“ řekl strážcům zákona dotyčný, kterému nebylo jedno, co se děje.

Video Živé miminko zachránili z igelitové tašky, matka ho pohodila v lese - Forsyth County Sheriff's Office

Dívenka měla ještě pupeční šňůru

Když policista tašku roztrhl, uviděl uvnitř novorozenou holčičku, která na sobě měla stále porodní tekutiny a k tělíčku připevněnou pupeční šňůru. Dítě si hned převzali do péče zdravotníci, kteří se o něj postarali.

Dívenku pojmenovali India. „Jsme šťastní, že vás můžeme informovat, že se Indii daří dobře a je v péči sociálního úřadu Georgia Department of Family and Children Services,“ uvedli policisté na sociální síti.

Hledá se „matka“

Zveřejnili jsme záznam v naději, že obdržíme věrohodné informace o identitě Indie, a abychom ukázali, jak moc je důležité dosáhnout uzavření tohoto případu,“ dodala kancelář šerifa ve Forsyth County.

Magda Bokov ( 26. června 2019 21:18 )

Kolik rodičů se modlí, prosí, čekají, věří,kolik partnerů dá všechny úspory...jen aby byli máma a táta.

hasickajana ( 26. června 2019 20:32 )

no... tak v návaznosti na dnešní diskuzi jinde... opravdu si někdo může myslet, že jsou babyboxy k ničemu...? co je lepší, strčit dítě do boxu, kde o něj bude do pár minut postaráno, byť nebude znát rodiče, nebo ho nechat den potupně a krutě umírat...? s čím se můžete smířit víc? a pokud se matka chce dítěte zbavit, prostě to udělá, není to o tom, že jí to babybox ulehčuje, je to jen o tom, že dítě má šanci

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud