Sobota 24. února 2024
Svátek slaví Matěj, zítra Liliana
Zataženo, déšť 8°C

Pět chlapců brutálně utýralo kočku: Ohavnému činu nečinně přihlíželi lidé!

Autor: rc - 
14. dubna 2019
16:28

Ohavný čin se stal v Karviné. Pět kluků tam k smrti umlátilo kočku! Bezbranné zvíře vzali za ocas a hodili s ním o obrubník. Na místě navíc byli svědci, kteří jen nečinně přihlíželi.

Lidský hyenismus! Kolem páté hodiny odpoledne v Karviné skupinka chlapců utýrala kočku. Podle svědkyně zvíře nejprve umlátili, následně ho vzali za ocas a hodili s ním o obrubník. „Čtyři malí kluci a jeden velký kluk umlátili a následně vzali za ocas a hodili o patník kočkou, která byla na místě mrtvá,“ napsala na facebook svědkyně Nikola. Ta vše sledovala z balkónu. Na chlapce podle svých slov křičela, ovšem to už bylo pozdě. Zvíře leželo mrtvé a chlapci se dali na útěk.

Nikola kontaktovala policii. „Když jsme volali policii, tak nám sdělili, že co oni s tím, že to není jejich kočka, že ji máme vzít a odnést do popelnice,“ uvedla Nikola a dodala, že hrůznému činu navíc přihlíželi další lidé, kteří nic neudělali. Případ šokoval i primátora Karviné Jana Wolfa (ČSSD). „Chtěl bych se vyjádřit k hnusnému činu, ke kterému došlo včera večer v Karviné, kdy pět dětí utýralo kočku k smrti. Zkontaktoval jsem se s PČR a domluvili jsme se na tom, že tento případ dořeší a viníci budou potrestáni,“ uvedl v prohlášení na facebooku.

hnusnejsvet33 ( 15. dubna 2019 14:54 )

Ale jde, Jen by museli být v pravý čas správný borci na místě činu.

hnusnejsvet33 ( 15. dubna 2019 14:51 )

Všem 5ti ***ům uříznout palice a napíchnout na plot, jak za starejch časů.Jeden velkej HNUS!!!

hnusnejsvet33 ( 15. dubna 2019 14:32 )

Máte naprostou pravdu, tohle chce hnd v zárodku likvidovat, žádný ústavu, prostě a jednoduše škodnou zabít.

hnusnejsvet33 ( 15. dubna 2019 14:29 )

Udělejte to, prosím!!! Já už takové plány mám delší dobu, protože tyhle zvěrstva , co se tu dějou, to už dál nejde igonoirovat!!!

starymlok ( 14. dubna 2019 23:25 )

*** hnusný,povl nejhnusnější

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání