Na Přerovsku našli mrtvého novorozence: Tělíčko leželo u potoka

Mrtvého novorozence našli u potoka v obci Lhotka u Přerova.
Aktualizováno -
31. 3. 2019
20:47
Autor: lm, rys, ČTK - 
31. 3. 2019
19:52

Otřesný případ vyšetřují olomoučtí policisté. V jedné z obcí na Přerovsku měli nalézt tělíčko mrtvého novorozence. V Olomouckém kraji je to za poslední rok druhý případ. Loni v červenci byl nalezen mrtvý novorozenec na poli u Věrovan na Olomoucku, matku se dosud polici nepodařilo nalézt.

Hrůzný nález měl učinit náhodný kolemjdoucí pod zastávkou u potoka ve směru ke Lhotce. "Přijali jsme oznámení o nálezu mrtvého novorozence. V tuto chvíli prověřujeme všechny okolnosti a více zatím k případu nelze říct," řekl Blesku policejní mluvčí Libor Hejtman.

Na místo se sjelo velké množství policistů, kteří začali místo nálezu ohledávat. Více informací k případu zatím není známo. Podle neoficiálních zpráv však mohl porod proběhnout přímo na místě činu.

Podobný případ řeší policie od loňska. Tělíčko novorozence našli policisté na poli u Věrovan 11. července. Leželo tam zřejmě delší dobu. Podle šéfa krajské kriminální policie Jana Lisického však nejde o čin násilného charakteru a případ vyšetřují policisté z olomouckého územního odboru. Po matce vyšetřovatelé stále pátrají. Dosud kriminalisté prověřili desítky žen z Česka i zahraničí. S žádostí o pomoc se přitom i několikrát obrátili na veřejnost, dosud však bezúspěšně.

horalysa ( 1. dubna 2019 08:26 )

Pravda a láska vítězí.

liskabystrouska ( 1. dubna 2019 07:48 )

je to zvrhle pohodit zive decko jako odpad ..zaslouzi ta bestie TREST SMRTI..a babyboxy slouží zase jen pro nezodpovedne mrchy ...budou delat deti a odkládat je jako hadr pouzity!

ViktorOchlupin ( 31. března 2019 21:56 )

Beztak se jednalo o nějakej potrat dementní fetky či utiskované minority. Zahrabat ke stromku jako výživu ke kořenům a nazdar. Lidí je stejně jak sra..ek

xbarm20 ( 31. března 2019 21:34 )

To ty *** nemůžou to ubožátko dát do Babyboxu nebo aspoň někam, kde by měl naději? Hnusné odporné něco, co se nedá nazvat matkou ani člověkem....

ja-stana ( 31. března 2019 21:30 )

Říkám to pořád, boxy jsou k prdu, když ženská dítě zavraždit chce, tak to udělá, box, nebox.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud