Mladá matka (†34) náhle zemřela při 7. těhotenství! Zabil ji infarkt

31. 3. 2019
15:32

Matka šesti dětí Lindsey Ann Hughesová (†34) z velšského města Llangefni  zemřela na infarkt, zatímco čekala své sedmé miminko. Přátelé ji popisují jako skvělou matku plnou života. Po tragédii založili nadační webovou stránku na podporu jejích šesti dětí.

Šestinásobná matka zemřela ve středu ve svém domě ve městě Llangefni na ostrově Anglesey v severním Walesu společně se svým ještě nenarozeným miminkem. Zanechala po sobě šest dalších dětí, Carly (16), Lennoxe (15), Holly (11), Poppy (6), Jaxtona (2) a Xaviho (1). Prý utrpěla infarkt, když právě byla v kuchyni svého domu. O děti se nyní budou s největší pravděpodobností starat ženiny rodiče.

Její kamarádka Helen Evansová sdělila: „Byla pro každou špatnost. Bylo jí 34, ale v srdci byla pořád mladá. Hrozně moc se soustředila na rodinu a zřídka jezdila pryč. Vždycky, když jsem ji viděla, byla připravená na klepy a vtipy. Je to všechno velmi smutné. Lindsey byla zábavná holčina a pořád se usmívala. Byla to oddaná matka a partnerka, pečující dcera, radostná sestra. Její smrt zasáhla spoustu lidí.“

Rodina požádala, aby se lidé, kteří přijdou na pohřeb 9. dubna, oblékli normálně. Její dcera Carly řekla, že její matka neměla ráda, když věci byly „nudné“. Helen Evansová doufá, že se jí podaří sehnat peníze na pomoc pozůstalým dětem. John Evans založil nadační web, kde žádá o podporu a příspěvky pro prarodiče dětí. V současné době je již na účtu přes 50 000 korun. Spousta přátel vyjadřuje na internetu pozůstalým upřímnou soustrast.

blackhole1 ( 31. března 2019 19:36 )

Zaplatpanbuh!

titan33 ( 31. března 2019 18:46 )

mě málem zabil také infart nad tou mladou maminkou" co rodila a rodila jak pošuk, zabil by mě také infarkt nad pomyšlením mít doma tolik vřískajících dětí a co s nima když vona to zakápne..a hodí je někomu na krk
brr,třesu se jak osika

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa