Marie zemřela při kojení v nemocnici: Po pádu její tělo zavalilo a zabilo novorozence

Autor: ital - 
28. 3. 2019
21:57

V irské porodnici za nevyjasněných okolností zemřela uprostřed noci mladá maminka Marie Downeyová (†30). O den později ji i přes veškerou lékařskou péči následoval její čerstvě narozený synáček Darragh. Rodina a přátelé po obou zesnulých hluboce truchlí.

Trojnásobnou matku Marii Downeyovou nalezli v pondělí ráno v porodnici ve městě Cork na jihu Irska. Objevili ji ležíc na zemi s novorozeným synáčkem pod jejím bezvládným tělem. Předpokládá se, že zemřela při nešťastné nehodě v době, kdy právě kojila. Lékaři se pokoušeli zachránit alespoň jejího synka. Nemocnice však potvrdila, že malý Darragh svůj boj o život prohrál v úterý krátce před 7. hodinou večer.

V úmrtním oznámení stojí: „25. března nečekaně zemřeli Marie Downeyová a její syn Darragh z Kildorrery, hrabství Cork. Hluboce soucítíme s jejím manželem Kieranem a jejími dvěma syny Jamesem a Seanem, milujícími rodiči Jimem a Helen, tchánem a tchyní Tomem a Almou, švagrem Patrickem, švagrovými Unou, Fionou Ellen a Mairead, tetami, strýci, příbuznými, sousedy a spoustou přátel.“

Nemocnice potvrdila, že zahájila důkladné vyšetřování této tragické smrti. V prohlášení stojí: „Jako u všech nevyjasněných smrtí jsme neprodleně zahájili vyšetřování. Nemocnice by ráda vyjádřila nejupřímnější soustrast rodině zesnulé matky a jejího miminka. Naší hlavní prioritou nyní je, aby rodina byla v pořádku.“

Má se za to, že Marie utrpěla náhlý zdravotní problém, který způsobil, že žena spadla z postele i se svým miminkem v náručí.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud