Mladá maminka (22) zmizela po porodu dvojčat! Na posledních záběrech ji doprovázeli dva muži

Autor: ital - 
28. ledna 2019
13:22

Matka čtyř dětí Savannah Spurlocková (22) z amerického státu Kentucky je pohřešována již 3 týdny. Naposledy ji zachytily bezpečnostní kamery, jak 4. ledna v noci odchází z baru v doprovodu dvou mužů. Krátce předtím ještě volala své matce, že jede domů. Od té doby o ní nikdo neslyšel. Policie oba muže vyslechla, ale propustila je bez obvinění.

Mladá matka Savannah na začátku ledna záhadně zmizela a její čtyři děti zůstaly opuštěné. Nejmladší dvojčata se jí přitom narodila v prosinci několik dní předtím, než se po ní slehla zem. Její zoufalá matka Ellen řekla, že jí její dcera volala 4. ledna okolo 2:30 v noci, že odchází z baru a domů přijde během několika hodin. Od té doby o ní neslyšela.

Bezpečnostní kamery baru zachytily, že Savannah odešla ze zmíněného baru v doprovodu dvou mužů. Její bývalý přítel a otec dvou mladších dětí věří, že ti dva mají prsty v jejím zmizení. „Myslím, že přesně vědí, kde je. Myslím, že je někde tam venku, bojí se a myslí na své děti, rodinu a přátele,“ pověděl pro televizní stanici Fox News. Policisté podezřelé muže zadrželi a vyslechli. Poté je však propustili bez jakéhokoliv obvinění. V úterý prohledali dům jednoho z nich a zabavili jeho auto.

Ellen řekla televizní stanici WKYT, že zmizení dcery je těžké především pro její děti (chlapci ve věku 4 a 2 roky a jednoměsíční dvojčata). „Chlapci ještě netuší, co se děje, ale nevím, jak dlouho to bude trvat, než si to uvědomí,“ podotkla Ellen. „Dvojčata jsou ještě příliš malá, ale ten dvouletý maminku velmi postrádá. Jednou večer ji viděl v televizi a řekl: ,Máma!´. Moc mu chybí. Modlím se za ni a věřím, že je stále ještě naživu,“ dodala Ellen, která tvrdí, že muže na kamerovém záznamu nepoznala.

Rodina zveřejnila několik různých fotek Savannah a prosí o pomoc veřejnost, aby v případě jakýchkoliv informací kontaktovali policejní oddělení ve městě Richmond v Kentucky.

liskabystrouska ( 3. května 2019 06:54 )

europa

europa ( 29. ledna 2019 07:14 )

Co to asi je za flundru, když má doma měsíční mimina a courá v noci po barech?

hanka666 ( 29. ledna 2019 00:26 )

Místo té zmalované huby a selfíček se měla snad věnovat svým 4 dětem. To bude zase asi nějaká matka roku.

abil ( 28. ledna 2019 21:42 )

Takove malinke deti jsou za noc nejen vzhuru nekolikrat, navic maji hlad a potrebuji nakrmit. Kdovi, kam jeste sla, kdyz matce volala, ze odchazi z baru a za NEKOLIK HODIN bude doma. Snad ten bar nebyl stovky kilometru daleko.

nika70 ( 28. ledna 2019 21:32 )

Dobrej smysl pro humor

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud