O rapperce CupcaKke není v Česku moc slyšet, ale v domovském Chicagu je to hvězda. Možná i kvůli svému mladému věku je často předmětem kontroverze, ať už jde o její styl oblékání nebo expresivní vyjadřování. Po zveřejnění dramatického „tweetu" o sebevraždě si spousta fanoušků myslela, že se jedná o hackera, který se dostal k jejímu účtu.

Jenže stejná zpráva se objevila i na jejím Instagramu„Díky za všechno, co jste pro mě kdy udělali, vážím si toho," napsala. A od té doby o ní nikdo neslyšel. Fanoušci zalarmovali chicagskou policii, která se ji prostřednictvím signálu z jejího mobilního telefonu snažila vypátrat. V minulosti tahle rapperka bojovala s nízkým sebevědomím, které nabourávaly negativní komentáře na internetu. Příznivci se tak nyní báli nejhoršího.

Před několika hodinami, se objevila zatím nepotvrzená zpráva, že se ji po několika hodinách, kdy byla nezvěstná a nekomunikovala, podařilo vypátrat ve velmi špatném stavu a že CupcaKke, vlastním jménem Elizabeth Eden Harris, byla převezena do nemocnice. 

„Policie mi nebyla schopna dát více informací, než že je v nemocnici," napsal zprávu na Twitter její kolega, rapper Elijah Daniel (24), po které se všem jejím fanouškům ulevilo. Jestli bude muset na léčení nebo bude propuštěna, ukáže ale teprve čas.

VIDEO: Před časem šokovala náhlá smrt DJe Aviciiho. Před smrtí nedokázal udržet otevřené oči...

Video
délka: 01:37

Slavný hudebník (†28) nedokázal před smrtí udržet otevřené oči. Avicii byl viditelně utlumený Facebook

Fotogalerie
16 fotografií