Policisté našli u řeky mrtvolu mladíka: Jde o Štefana, který se nevrátil z vánočního večírku?

Autor: shp - 
1. března 2019
17:06

Slovenští policisté našli u řeky Poprad v Podolínci mrtvolu mladíku. Panují velké obavy, a je dokonce pravděpodobné, že jde o Štefana (19) z Vrbova. Mladý muž se nevrátil domů před více než dvěma měsíci z vánočního večírku. Od té doby jako by se po něm slehla země.

Nezvěstného hledaly stovky lidí i přímo v terénu. Pomáhali blízcí, rodina a zapojené byly hasičské i policejní složky. Tělo bylo objevené v pátek ráno v Podolínci, kde byla zachycena mladíkova poslední stopa. Na místě byl i ohledávající lékař. Policisté místo uzavřeli páskou, k řece nikoho nechtěli pouštět.

Podle informací webu Pluska.sk mohl být nalezený zaklíněný pod ledem. „Nebyl to vůbec příjemný pohled, tvář ani ostatní části těla se po tak dlouhé době nedaly vůbec rozpoznat,“ prohlásil jeden z hledačů skupiny, která se dostala až k tělu.

Naposledy ho viděli u benzinky

Totožnost mladíka byl zkontrolovat i příbuzný Štefana. K tomu byly navíc odebrány vzorky DNA, které potvrdí nebo případně vyvrátí všechny pochybnosti. Štefan zmizel loni z vánočního večírku. Naposledy byl spatřen u benzinové pumpy. Pak jako by se vypařil.

wmojko ( 2. března 2019 18:01 )

voorel- ďalší zakomlexovaný primitív...blbec ma nemôže uraziť

liskabystrouska ( 2. března 2019 07:16 )

sacred10 ..to je fuk kolik mu je ale zije ..tobe se libi ze ten kluk je mrtvy?

wmojko ( 2. března 2019 06:44 )

Antismejd si ubohy zakomplexovany debil. Neprajem nikomu zle ale dufam ze sa tvojmu decku raz stane nieco podobne. A potom nech podobni hlupaci komentuju take vyplody ako ty. Prispevok svedci o tvojej inteligencii

tomik007 ( 1. března 2019 22:22 )

OBA - mate pravdu

sacred10 ( 1. března 2019 21:49 )

Já tedy nevím kolik je ti let,ale ty jsi jako mladý kluk nepil a neslavil?Jen,aby nedošlo i na Tebe!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud