Vražda Andrey (†47) a Lukáše (†15): Policie obvinila manžela!

Autor: DH - 
26. 2. 2019
11:36

Žilinští kriminalisté v současné době šetří otřesný případ. V neděli našli v jednom z místních bytů ubodanou sedmačtyřicetiletou Andreu a jejího patnáctiletého syna Lukáše. Na místě byl navíc ihned zatčen poraněný Andrein manžel a Lukášův otec Miroslav (48). Od začátku existovalo podezření, že za by za vraždou mohl stát on. To nyní nabralo reálné obrysy. Policie ho totiž obvinila.

K případu, který šokoval celé Slovensko, se zprvu policie vyjadřovala opatrně, ale poměrně jednoznačně. „V neděli 24. února v podvečerních hodinách byly na žilinském sídlišti v bytě nalezeny dvě mrtvé osoby. Další osoba byla zraněná. V bytě byla mrtvá těla matky (†47) se synem (†15). V této souvislosti už žilinští policisté zadrželi jednu osobu,“ řekl Plusce Radko Moravčík, žilinský policejní mluvčí.

V úterý kriminalisté Miroslava obvinili ze zvlášť závažného zločinu vraždy. „Obviněný muž měl během uplynulého víkendu v bytě na žilinském sídlišti úmyslně usmrtit svoji sedmačtyřicetiletou manželku a patnáctiletého syna. Měl jim nožem způsobit mnohočetná bodná poranění, na následky kterých zemřeli. Obviněný muž je zadržen a bude zpracováván podnět na návrh jeho vzetí do vazby,“ sdělil slovenským médiím Moravčík. Údajný vrah byl krátce po činu transportován do nemocnice, kde musel být také s četnými bodnořeznými ranami hospitalizován.

V současné době není jasný motiv, který by vedl údajného pachatele k tak strašnému činu, podle sousedů rodiny působili její členové slušně. „Oni se přistěhovali asi před měsícem, měli malého psíka, neslyšeli jsme žádné hádky ani křik,“ vypověděli Plusce sousedé.

Podivně na ně prý působila jen „hlava“ rodiny. Prý se mu motal jazyk, byl roztěkaný, nehovorný. Lidé si mezi sebou šuškají, že bral drogy. „Šeptalo se něco o drogách, že se proto přestěhovali odněkud z Bratislavy do Žiliny. Byl to velmi zvláštní člověk,“ řekla Plusce paní Miroslava, která s rodinou sdílela stejný vchod.

Lokilus ( 28. února 2019 21:53 )

Odpočívej v pokoji, -nyme (Lukáši). Velká škoda že takový mladý talent musel odejít z tohoto krutého světa, doufám že ti tam nahoře je lépe.

zkpetr ( 26. února 2019 13:13 )

[--_Najděte nahy ženy ve vašem městě zde : My.Su/Nahy

jasnovidec01 ( 26. února 2019 12:03 )

lidé umírají na rakovinu nebo se vyvraždí sami...to je hnusná doba

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud