Taxikář uřízl chlapci (†6) hlavu: Před zraky vyděšené matky!

Autor: ital - 
11. 2. 2019
05:13

Šestiletý Zakaria Al-Jaber jel v úterý se svou matkou taxíkem do svatyně proroka Mohameda ve městě Medina v Saudské Arábii. Najednou však vozidlo zastavilo a řidič chlapce vyvlekl ven. Rozbitou skleněnou lahví mu poté podřízl krk a následně uřízl hlavu. Zoufalá žena se marně pokoušela svého syna zachránit.

V úterý cestoval malý Zakaria Al-Jaber (†6) taxíkem se svou matkou do svatyně proroka Mohameda v Saudské Arábii. Řidič se matky údajně zeptal, jestli jsou šíitští Muslimové, načež žena odpověděla, že ano. Bezprostředně poté muž zastavil a vytáhl jejího syna z auta.

Následně jej odvlekl k blízké kavárně. Tam rozbil skleněnou lahev, jíž okamžitě malému chlapci podřízl hrdlo. Poté jej ještě několikrát pobodal do těla a uřízl mu hlavu. Zoufalá matka společně s policistou, který byl poblíž, se snažili chlapce před útokem ochránit, bohužel však marně.

Sajid Hussain, který sdílel chlapcovy fotky na twitteru, se dovolává spravedlnosti. „Nejmenší rakve jsou ty nejtěžší,“ říká Hussain. „Je to barbarský čin, který spáchal řidič taxi. Nemusíte být šíité nebo sunnité. Hlavně buďte v první řadě lidé. Opožděná spravedlnost znamená odmítnutou spravedlnost.

Doposud není jasné, proč si řidič vybral jako cíl útoku malého chlapce. Policisté ovšem prohlásili, že byl muž mentálně postižený. Organizace Shia Rights Watch, která hájí práva šíitských Muslimů, oznámila, že se jednalo o útok pod vedením sekty. „Komunita saudských šíitů se v neděli sešla, aby společně truchlila a vyjádřila zdrceným rodičům upřímnou soustrast,“ uvedla organizace.

Doporučujeme
cesky_novinar ( 11. února 2019 23:06 )

dokážete si představit, že se dá někdo podřezat rozbitou flaškou ? …pokud ano, tak si také dokážete představit, jak usilovně pižláte na veřejnosti dlouhé minuty rozbitou flaškou něčí krk až se vám podaří oddělit hlavu od těla, a k čemu vám pak ta hlava bude ? těžko říci, čemu má sloužit ta stupidní kampaň, nicméně to pravda není

tarzanzroduopic ( 11. února 2019 21:37 )

Tohle není *** kámo!!! Umíš si to, co se tam stalo, so prožil ten klučina a co zažila jeho máma, umíš si to vůbec představit?! A všechno jenom pro to, že vyznávali sice Islám, ale umírněný?

AntonioViseruti ( 11. února 2019 21:16 )

Allách Agbár,von totiš ten mylej vů**l mjel asy po tom hutným kuskusu zaražený pr**dy a páč se nemoch pořádně uřýznout,tak sy skrátka uřýznul jynde.

PPP150W ( 11. února 2019 19:21 )

Kolik jste vychodil tříd, na jaké škole a s jakým prospěchem?

tarzanzroduopic ( 11. února 2019 15:59 )

Islám je zlo, Moslimové jsou nemocní, Mohammed byl pedofil na Alláh je ďábel. Nic víc, nic míň a tečka, udělali jsme velikou chybu, že jsme si jich sem dovolili natahat milióny. Velikou...

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud