Válka soudů: Mám strach, přiznává Nečesaný

Autor: chal - 
12. prosince 2018
16:20

Vrchní soud v Praze zrušil rozhodnutí Krajského soudu v Hradci Králové, který Lukáše Nečesaného (26) zprostil obvinění. Vrchní soud navíc odvolal senát soudce Miroslava Mjartana. Případ se do Hradce vrátí už pošesté. „Je to nespravedlnost,“ říká otec obviněného.

Otec obviněného situaci nazval válkou soudů. Luděk Nečesaný se synem Lukášem o vývoji případu hovořili pro server TN.cz. „Dá se říct, že jsme něco takového vzhledem k tomu, jaký byl dosavadní vývoj, předpokládali,“ řekl Lukáš Nečesaný.

To, že se bude případ u krajského soudu řešit opět nanovo, znamená prý pro obviněného šok, obrovský stres a obavy, jestli zůstane na svobodě se svou manželkou a dcerou.

Podle Luďka Nečesaného rodinu odůvodnění odvolání vyděsilo. Výměna senátu podle něj ukazuje, že v případu nejde o spravedlnost, ale přerostl spíše ve válku soudů. „Naší reakcí bude ústavní stížnost,“ řekl.

Krajský soud v Hradci Králové bude pošesté řešit obvinění Lukáše Nečesaného, který je podezřelý z pokusu o vraždu kadeřnice z Hořic z roku 2013. Vinu od začátku odmítá. V dotyčném kadeřnictví krátce před zločinem skutečně byl, ale když ho kadeřnice kvůli zavírací době odmítla ostříhat, prý jen poděkoval a odešel.

Video Lukáš Nečesaný znovu na lavici obžalovaných: Soud bude případ řešit opět nanovo. - David Malík

Neznámý pachatel na kadeřnici zaútočil polenem a způsobil jí vážná zranění hlavy. Žena útok přežila, ale jeho následkem trpěla ztrátou paměti. Proto Nečesaní zpochybňují její výpověď, ve které Lukáše několikrát označila za pachatele. Klíčovými důkazy tedy byly pachové stopy, ty měli ale policisté podle Nečesaných na místo sami položit.

„Mně je líto, co se té paní stalo. Pravý pachatel by měl být rozhodně potrestán,“ řekl TN.cz Lukáš Nečesaný. „Je mi jí velmi líto, ale není třeba ničit životy dalších rodin,“ přidal se otec obviněného.

V případě, že bude Lukáš nakonec zproštěn obvinění, hodlá se svou rodinou žádat odškodné.

Video AUDIO: Pokřik a potlesk v soudí síni s Nečesaným po rozsudku - David Malík

pokrok ( 13. prosince 2018 06:59 )

Bodejť by neměl strach když dobře ví co udělal a co jej za to čeká ,- i když policii která jej zatýkala,- aniž by se tato na něco jej ptala bez váhání řekl - že té paní nic neudělal !!! Zajímavé na tom je , že policie mu neřekla za co jej zatýká - nikde se o tom na veřejnosti ještě nemluvilo ,- ale on už dopředu věděl - že kadeřnici někdo něco "udělal" ! A toto mohl vědět jedině pachatel !!!! Už tímto samotným svým výrokem " JÁ JSEM TÉ PANÍ NIC NEUDĚLAL " - se Nečesaný sám přiznal ! !!!!!

pokrok ( 13. prosince 2018 06:48 )

Barrandov je pod vedení Soukupa - tou nejhorší naší TV!!! Je to kretén a nikoli profesionál ! Jeho pořad "Instinkty " - by se měl přejmenovat na INTRIKY Jaromíra Soukupa . Slušný člověk a politik - by jeho TV měl vzít "obloukem "! Soukup je stejný šmejd jako Zeman a Babiš !

jasnovidec01 ( 12. prosince 2018 21:34 )

rosi12 ... co kecáš za ko.ko.ti.ny...za vedení Nečesanýho Liberecká nemocnice prosperovala a to kde je dneska /na úrovni/ je jen jeho zásluha.. tak zavři hubu a nepapouškuj tisk když ho.v.no víš magore..Kramny byl pro lidi taky tutovej vrah ,jen proto že málo brečel a media stříhaly videa a tak manipulovaly s veřejností asi tak že ??

rosi12 ( 12. prosince 2018 17:40 )

Nečsesaný je arogantni feťáckej zm*zd. Odsoudit bez milosti a za mříže. Včera na Barrandově jeho fotr dělal ze šmejda svatouška se svatozáři a jestě se navážel do soudce Ljeničky. Luděk Nečesaný vytuneloval krajskou nemocnici Liberec a má do činění s kriminálkou. To je drzá, vyje*baná familie.

Samo ( 12. prosince 2018 17:17 )

Televize Barandov slouží jako pračka špinavých peněz pro Rusy. Jinak by se nebyla schopná uživit se svou úrovní. Tomu, že je to tak, nasvědčují i častá vystoupení Zemana na této televizi.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud