Zdrcující důkazy v kauze amerického Neffa Nováka: Zakrvácené tričko a kalhotky od hlíny

7. 12. 2018
17:40

Toto jsou zdrcující důkazy v kauze amerického Neffa Nováka. Jde o zakrvácené tričko, kalhotky a podprsenku špinavé od hlíny - oblečení, které patřilo zavražděné Shannan Watts (†34). Tu v těhotenství zabil její manžel Chris Watts (33), stejně jako své dvě malé dcerky.

Shannan se zrovna vrátila z pracovní cesty. Chtěla dát do kupy vztah se svým nevěrným manželem. Jemu se už v tu dobu honily hlavou myšlenky na vraždu. Jen pár hodin po návratu Shannan ji její manžel zabil i s nenarozeným synem. Tělo ženy pak zahrabal v mělkém hrobě nedaleko své práce.

Wattsově zlobě se nevyhnuly ani dcerky Celeste (†4) a Belle (†3), jejichž tělíčka po hrůzném činu vhodil do barelu s naftou. Nyní byly zveřejněny fotografie důkazů, které Wattse pomohly z vražd usvědčit. I když vraždící manžel tvrdil, že hledá svou ženu a dcerky, jakmile bylo nalezeno tělo Shannan, k činu se doznal.

Jde o oblečení Shannan, na kterém jsou stopy po krvi. Při pohledu na fotografie se člověku svírá hrdlo. Poskvrněné tričko měla žena na sobě, když se před svou smrtí fotila. Případ Wattse až děsivě připomíná vraždu Ireny Neffové (†28). Dceru českého spisovatele v roce 2008 zabil manžel Robert Neff Novák.

Nejdříve tvrdil, že se jeho žena ztratila, a předstíral, že po ní pátrá. Po dvou týdnech se k činu doznal. Stejně se po zabití ženy a dcer zachoval i Chris Watts. Jeho divadlo vypadalo srdceryvně, ale pravda nakonec vyšla najevo. Za svůj čin byl Američan odsouzen na doživotí.

Video Vrah Chris Watts se dozvídá, že je jeho žena potřetí těhotná - Shannan Watts
360p

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud