Vražda manželů Aleše (†63) a Marie (†45): Nové děsivé detaily případu

Autor: shp - 
29. 6. 2018
21:08

„Jen je vystrašíš a svážeš je!“ Něco takového namluvil vrah (†54) manželů Aleše (†63) a Marie (†45) ze Střížovic na Ústecku Jaroslavu P. (53). Muž mu uvěřil a pár i s jejich dětmi společně s komplicem skutečně přepadli a znehybnili. Pak ale jejich dům opustil v nevědomí, jaký masakr se na ně chystá.

Video Vražda rodičů a znásilnění dcery! Co se stalo v chatě na Ústecku? - Aktu.cz
1080p 720p 360p
Jaroslavovi slíbil vrah půl milionu korun za to, že mu pomůže manžele svázat a vystrašit. Muž tak učinil. Dětem, dvěma dcerám a synovi, zaslepili zrak, aby nic neviděly, informovala FTV Prima.

Vrah pak řekl komplicovi, že může jít. Na cestě je prý třetí muž, který mu pomůže akci dokončit a získat od manželů 8 milionů, které mají schovávat. Jaroslav P. pak podle policistů skutečně odešel.

Kriminalisté po vyhodnocení všech informací prokázali, že tento pachatel se nepodílel na vraždě manželů v chatové oblasti Střížovice,“ řekla policejní mluvčí Veronika Hyšplerová. Za zbavení osobní svobody a porušování domovní svobody hrozí Jaroslavovi až 12 let za mřížemi.

Jenže poté vrah zjistil, že manželé žádné peníze nemají. Nejspíš si na nich vybil zlost. Oba brutálně zabil. Podle nových informací ženu ubil ranami do hlavy, jejího chotě uškrtil. Obě dcery pak měl znásilnit.

Následně si dal pivo, vyšel ven a prostřelil si hlavu. Za svůj čin tak nikdy nebude potrestán. Po čase se podařilo osvobodit synovi a zavolat policii. Případ otřásl svou brutalitou celým Českem.

Doporučujeme
pekaaaros ( 29. června 2018 23:55 )

a co jinak? Hoši byli do tý doby bezúhonní? Nebo měli už něco v rejstříku? Jestli ano, tak bych to omlátil všem humanistům, co ještě rozdávaj amnestie, ale zároveň jsou pro práva pro všechny. Se klidně vsadím, že tyhle dvě věci už si něco do rejstříku přiznali a jestli se pak mohli zase takhle flákat po svobodě, tak jsme fakt dobrej Havlistán.

pekaaaros ( 29. června 2018 23:51 )

to se fakt stalo? Dost krutý. Smažka?

flora ( 29. června 2018 23:34 )

Problémek je, že ty informace "jen je svážeš" má policie asi jen od toho grázla. Kdo dokáže že je to pravda a že si sám vraždění na poslední chvíli nerozmyslel? Včera psali, že ten druhý znásil jednu dívku, dnes píší o obou. A že by v zahradní chatce někdo ukrýval 8 milionů je blbost. Minimálně by si rodina snad koupila byt, který je v Ústí za babku. Myslím si, že mezi vrahem a rodiči šlo o víc jak o 8 milionů.

tomik007 ( 29. června 2018 22:53 )

KIKINOVO stado

OkoloHradce ( 29. června 2018 22:17 )

Přesto, zavřít až zčerná, prevít zas.ranej, za peníze udělal takovouhle prasárnu. Rozkopat mu perdel, kdyby nepomohl, mohli možná žít. Vyjímečný trest a do uranových dolů. Podílel se na přepadení, zlatokop.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud