Zdravotní sestra měla zavraždit osm novorozenců: Policisté prohledávají její dům!

Autor: rc - 
4. 7. 2018
21:00

Anglická policie prohledává dům zdravotnice, která je podezřelá z vraždy osmi novorozenců a z pokusu o vraždu dalších šesti v nemocnici v Chesteru. Podle informací DailyMail se žena jmenuje Lucy Letby a v nemocnici pracovala jako zdravotní sestra.

Policie byla povolána do nemocnice v Chesteru poté, co se v nemocnici podle zpráv RCPCH (Royal College of Paediatrics and Child Health) mezi lety 2015 až 2016 zvýšila úmrtnost novorozenců. Zatímco v roce 2013 došlo k úmrtí dvou dětí a v roce 2014 tří, v roce 2015 úmrtnost stoupla až k osmi obětem. Policisté v souvislosti se smrtí patnácti novorozenců zadrželi ženu, která v nemocnici pracovala.  Podezřelá se jmenuje Lucy Letby a pracovala tam jako zdravotní sestra. V Chesteru bydlí se svými rodiči v domě, který dosahuje hodnoty pěti milionů korun! Vyšetřovatelé již prohledávají její dům a to už od úterního rána. Na místo dokonce byli povolání forenzní experti. 

„Slečna Letby byla zbavena povinností na klinice na konci roku 2016,“ řekl zdroj pro NHS. „Přemístili ji do administrativního oddělení, nedali jí jinou sesterskou pozici. Jestliže ji podezřívali, proč ji nesuspendovali,“ dodal. Strážci zákona ji vyšetřují ze smrti osmi novorozenců a z pokusu o vraždu dalších šesti. „Když vyšetřování začalo, soustředili jsme se na případy smrti patnácti dětí, které se staly mezi červnem 2015 a červnem 2016. Kromě toho vyšetřovatelé také vedli revizi šesti zhroucení bez závažných následků, které se odehráli v té samé době,“ řekl pro DailyMail detektiv Paul Hughes. „V současné době vyšetřujeme smrt sedmnácti dětí a patnácti zhroucení bez závažných následků,“ dodal.  

Doporučujeme
voorel ( 5. července 2018 22:34 )

Blesk.cz znamená, že "cz" je česká doména. Nerozumím maďarsky! Pokud mi chceš něco sdělit, piš česky. Úplně nejlepší bude, když si ty svoje moudra budeš psát na doméně s koncovkou "SK", chápeš čobole? Děkuji za pochopení a nazdar

jussuf ( 5. července 2018 11:39 )

Vieš o tom, že kolíska ľudstva je v africkej Etiópii ? A vieš o tom, že všetci nosíme v sebe gény neandertálcov ? Tak sa ukľudni, lebo tvoj pra-pra----starý otec mohol byť neandertálec a pra-pra----babička mohla byť čierna jak bota. Hocktorý ,,neger" môže byť tvoj príbuzný. Chápeš ?

voorel ( 5. července 2018 10:44 )

Máš rád negry ? Staráš se doma o nějakýho ? Ještě ne ? Tak to honem udělej !

jussuf ( 5. července 2018 10:33 )

voorel, voorel ty si ale kokot

voorel ( 4. července 2018 23:57 )

 Kdyby byly černý, bylo by vše v pořádku a dal bych jí metál.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud