Vražda manželů Aleše (†63) a Marie (†45): Komplic vraha nezabíjel, říká policie

Autor: shp - 
28. 6. 2018
20:34

Vyšetřování brutální vraždy manželů Aleše (†63) a Marie (†45) z chatové oblasti ve Střížovicích na Ústecku pokročilo. V kauze z letošního ledna zůstává jediný obviněný. Údajný vrah (†54) se po skutku zastřelil. Komplic podle policie nezabíjel.

Video Vražda v chatové kolonii v Ústí: Obětí je víc! - Aktu.cz
1080p 720p 360p
Policisté podali návrh na obžalobu muže, který byl na místě činu. Na vraždě se však nepodílel, chtěl podle svých slov jenom krást a loupit. Údajně šlo až o 8 milionů korun. Pomohl však svázat manžele a jejich tři děti. A s tím strážci zákona souhlasí.

Kriminalisté po vyhodnocení všech informací prokázali, že tento pachatel se nepodílel na vraždě manželů v chatové oblasti Střížovice,“ řekla FTV Prima policejní mluvčí Veronika Hyšplerová. Za zbavení osobní svobody a porušování domovní svobody hrozí muži až 12 let za mřížemi.

Policie také ukončí i vyšetřování vraždy. Za tu však nikdo potrestán nebude. Vrah se sám zabil po hrozném činu. A co se v lednu ve Střížovicích stalo. Oba muži vnikli do chaty a manžele včetně jejich tří dětí, dvou dcer a syna, svázali.

Manželům zalepili oči i ústa. Druhý muž chaty před vraždou utekl. Vrah následně svázané rodiče zastřelil a pravděpodobně znásilnil obě dcery. Poté vyšel před dům a zastřelil se. Syn se poté z pásky kolem rána dostal a zavolal policii.

Doporučujeme
horalysa ( 28. června 2018 22:22 )

Máme kapitalismus. Svobodu a demokracii. Také nemakačenky, příživníky a bezďáky. Vrahy, zloděje, feťáky a kriminálníky.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud