Marie zavražděná v chatě na Ústecku: Zemřela před radostnou událostí

Autor: ljš, ČTK - 
29. ledna 2018
05:00

Procházejí si obrovskou bolestí, snaží se ale jít dál. Rodina Marie (†45), která byla na začátku ledna zavražděna spolu se svým manželem Alešem (†63) při masakru v jejich chatě na Ústecku, před několika dny znovu prožila štěstí. 

Marie a Aleš se vzali před osmi lety a těšili se z velké rodiny, společnou měli nejmladší dceru, vychovávali ale také Mariinu čtrnáctiletou dceru z předchozího vztahu a před časem se k nim přestěhoval i její dvacetiletý syn. Z města se odstěhovali do chatové osady, kde nastálo žije jen několik málo lidí. 

Často a rádi je tam prý navštěvovali i jejich příbuzní, především Mariin bratr Bohumil s partnerkou Denisou. Z těch by teď Marie měla obrovskou radost, nedávno se totiž vzali, a do rodinné bolesti tak vnesli alespoň trochu radosti.

Pozůstalí si mohli oddychnout, protože policii se konečně podařilo dopadnout druhého podezřelého. Ten zatím sice nebyl obviněn z účasti na vraždě manželů, policie ho ale dál šetří. 

Tragédie se odehrála v polovině ledna v noci v chatě, kde rodina trvale bydlela. V době vraždy Aleše a Marie byly doma také tři děti, dvě nezletilé dívky a dospělý syn. Na místě byl nalezen také třetí mrtvý. Ten by měl být údajným pachatelem, který se po činu zřejmě zastřelil. „V tuto chvíli můžeme konstatovat, že druhý z pachatelů spáchal na místě činu sebevraždu,“ uvedla policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

Policie od počátku pracovala s tím, že na místě byl ještě další člověk. Podle zdrojů ČTK se kriminalisté při vyšetřování dostali do okolí druhého podezřelého, policii se ale nakonec přihlásil sám. Vyšetřování případu podle Hyšplerové pokračuje. „V současné době kriminalisté intenzivně pracují na objasnění motivu činu a podílu jednotlivých pachatelů na dvojnásobné vraždě,“ dodala mluvčí.

Video Vražda v chatové kolonii v Ústí: Obětí je víc! - Aktu.cz

mim33 ( 29. ledna 2018 11:50 )

Odporné parazitování na tragédii, žádná podstatná informace.

Ciara ( 29. ledna 2018 11:13 )

Zahajuji timto vaznou diskuzi o tom,zda by nebylo na miste zavest v Ceske republice opet,tak jak tomu i v minulosti tady bylo TREST SMRTI

clarabella ( 29. ledna 2018 08:13 )

 Proč není diskuze u toho dementního dítěte? Aby tam někdo nenapsal, ze si za to matka muže sama? Už měla 3 decka a v 37!!! si udělá další? A pak ještě pátý? Co to je za rodinu? To tady žebrá o peníze? Co čekala na starý kolena? U tak starých matek už to tělo nefunguje jak by měli, nedokáže tomu plodu dat vše pro zdravý vývoj. Doufám, ze ty somraky zase živíme z našich dani.

1912 ( 29. ledna 2018 07:54 )

demokracie dle zločinecké USA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud