Rodiče nezvěstné Maddie: Máme novou naději!

15. 1. 2017
07:11

Nalezení 18 let pohřešované Kamiyah Mobley dalo novou naději i rodičům Maddie McCann, od jejíhož zmizení v portugalském Praia da Luz uběhne v květnu už 10 let. Matka i otec britské dívenky nikdy nepřestali věřit, že se s Maddie znovu shledají.

„Fakt, že Kamiyah našli po tak dlouhé době, je pro ně velkým povzbuzením. Sní o tom, že jednoho dne se i oni s Maddie znovu setkají,“ vzkázal známý Kate a Gerryho McCannových (oba 48). „Věří, že Maddie je pořád naživu a v bezpečí,“ dodal.

Malá Madeleine McCann odjela krátce před svými 4. narozeninami s rodiči v roce 2007 a sourozenci do slunného Portugalska. Jednoho večera rodiče Kate a Gerry McCannovi uložili své tři ratolesti do postelí a šli povečeřet do nedaleké restaurace se svými přáteli.

Když se vrátili zpět, jejich dcera Maddie tam nebyla. Od té doby po ní rodiče, policisté i soukromí detektivové pátrali, ale bezvýsledně. Teorií, jak zmizela, bylo několik. Od únosu neznámým mužem až po vraždu rodiči. Matka i otec byli z veškerých nařčení očištěni.

Kamiyah Mobley (18) byla v roce 1998 unesena jako novorozeně z porodnice. Gloria Williams (51) se převlékla za sestřičku a matce řekla, že dítě potřebuje vyšetřit. Pak ji unesla a dlouhé roky vychovávala jako vlastní pod cizím jménem Alexis Manigo.

Buďte první, kdo se k tématu vyjádří.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud