Sňatkový podvodník předstíral smrt, teď zemřel doopravdy

25. 3. 2016
20:45

Je naživu, nebo ne? Sňatkový podvodník Miroslav J. se vydával za Řeka, který prý v USA pracoval jako neohrožený bodyguard. Jeho sladkým řečem naletěla Jana (41) z Olomouce, která mu nakonec půjčila 400 tisíc. Když přišla na to, že lže, tak se s ním rozešla. On pak dokonce předstíral, že zemřel. Žena však své peníze už nikdy neuvidí. Podvodník totiž zemřel a tentokrát to vypadá, že skutečně.

Toužila po lásce, a tak využila internetové seznamky, kde se po čase seznámila s Miroslavem, který jí o sobě namluvil neskutečné báchorky. Muž tvrdil, že je Řek, který pracoval 20 let ve Spojených státech jako bodyguard. Jeho dcera prý dokonce měla studovat na Harvardu.

Ženě z Olomouce se to nezdálo, a tak ho poprosila, aby jí ukázal rodný list. Jenže i na tohle byl podvodník připraven a vytáhl falzifikát. „On mi ho ukázal, opravdu tam měl jméno. Měl tam i datum narození, které mi řekl – 1.1. 1969. Byla tam ta jeho maminka, teď já nevím, Antonie Konstantinis. Tím pádem jsem si řekla rodný list je rodný list – prostě je to pravda,“ řekla podvedená žena v Krimi zprávách TV Prima.

Po pár měsících ji podvodník požádal o 400 tisíc korun jako půjčku. A ona souhlasila, čehož bude do smrti litovat. Později totiž zjistila, že mu chodí SMSky od různých žen, kterých má evidentně více. Pak nalezla jeho doklady a zjistila, že rodný list byl zfalšovaný. Jana ho ihned vyhodila na ulici. Jenže on dál mystifikoval a vydával se za svého kamaráda.

Tvrdil, že zemřel, a dokonce jí poslal falešné fotky z pohřbu. V pořádně americkém stylu. Jenže ani to nebyla pravda. Muž chtěl jenom hrát svou smrt, aby nemusel vracet dluh. Jenže pak se o něj začala zajímat policie. Spravedlnosti však na něj teď už bude krátká. Skutečně totiž zemřel. „Policie uvedený případ odložila, a to z důvodu úmrtí podezřelého muže,“ řekla policejní mluvčí Jitka Dolejšová.

pavel981 ( 26. března 2016 14:38 )

Škoda, že boží mlýny nejsou úplně "pintlich". To by se v tomto hezkém státě hodně "projasnilo" ☺

pavel981 ( 26. března 2016 14:34 )

Pokud si "bílý" něco nechali rozkrást, tak to bylo jejich a oni to vlastnili. Čmoudi do společnosti nepřinesli zbla nic, jen na ní parazitují a rozkádají v malém ( ale ve velkém, a to všichni ). Tak to pro upřesnění ty "moralisto". Skutečný reálný sociálně-společenský mor.

byvalyvoliccssd4 ( 26. března 2016 13:53 )

Přesně věděl, co na slepice platí.
Pozdravujte Avon-lady

prycsvladou ( 26. března 2016 12:45 )

dobře ji tak kra-ve kdyz nepozna cigána od řeka,cigosi smrdi pižmem jako opice

oldedek ( 26. března 2016 12:41 )

Jak někdo nemůže na první pohled cikána jako "repu" - odkud ta slečna přijela ?!?

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud