Ženu okradl sňatkový podvodník, pomáhala mu manželka!

Důvěřinou ženu obral sňatkový podvodník - ilustrační foto
1. 10. 2014
14:57

Sliboval jí společnou budoucnost a nový byt, na který z důvěřivé Ostravačky vylákal sňatkový podvodník přes 320 tisíc. Muž byl však sám ženatý a když mu manželka na milenku přišla, místo aby s oběma zatočila, ve vydírání ho podpořila.

Vztah mezi ženou a ženatým mužem a otcem několika dětí začal v listopadu 2012. "Od té doby podvedená muži pětkrát poskytla peníze. Jednalo se o různé částky, celkem o 320.000 korun. Peníze měly být určeny na koupi nového bytu či na jeho rekonstrukci. Obviněný obnosy přebíral, nechal si je. Nic z toho, co sliboval, neplnil," řekla mluvčí moravskoslezské policie Gabriela Holčáková.

Peníze prý nevracel ani v době, kdy se o ně žena začala hlásit. "Tvrdil, že peníze vydělá prací v zahraničí či v Praze. V době, kdy měl za prací odjet, ale pobýval v Ostravě," řekla mluvčí.

Vždy, když důvěřivá žena svému nápadníkovi psala SMS, vystupovala pod mužským jménem, aby nevzbudila pozornost manželky obviněného. Ta se ale přesto o všem dozvěděla a přiklonila se na stranu manžela. Podvedené ženě podle policie vyhrožovala, za což byla obviněna z vydírání. Jejímu manželovi hrozí v případě prokázání viny až 5 let ve vězení.

alna ( 1. října 2014 18:47 )

 hloupá husa ...dobře ji tak ....

tomik007 ( 1. října 2014 15:12 )

VZDYCKY KDYZ JE MORAVAK V UZKYCH - SLIBI ZE VYDELA PENIZE V PRAZE.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa