Další žena zmizela: Ivetu našli mrtvou v autě

Autor: Vlaďka Hradská - 
14. prosince 2015
19:26

Tragický konec mělo pátrání po Ivetě J. (†46) z Českokrumlovska, která se v sobotu nevrátila domů. Hledali ji policisté i přítel. Bohužel v pondělí odpoledne bylo objeveno její tělo v autě u lesa bez známek života.

„Po prvním ohledání koronerem nic nenasvědčuje tomu, že by na její smrti měl někdo cizí podíl. Více ale budeme vědět až po pitvě,“ řekl tiskový mluvčí Milan Bajcura.

Iveta J. odjela bez rozloučení kolem 16. hodiny vozem Škoda Fabia. Když se neozvala ani příteli, obrátil se zoufalý muž na policii. „Zatím neznáme důvod, proč odešla. Nemáme informaci, že by se doma třeba nepohodla. Pátrali jsme po ní mezi známými, ptali jsme se příbuzných, ale nikdo nic nevěděl,“ řekl tiskový mluvčí Milan Bajcura.

Iveta J. ještě nikdy z domu neodešla ani neměla žádné zdravotní problémy. Podle neoficiálních informací si vzala život. Otrávila se výfukovými zplodinami, které přivedla do auta hadičkou.

Záhadně zmizelé ženy

Od 15. července je nezvěstná podnikatelka Jana Svobodová (46) z pražských Kobylis. Také ona o sobě nepodala žádnou zprávu od chvíle, kdy odešla z práce domů. Její auto zaznamenaly kamery na dálnici D1 u sjezdu na Jihlavu. Za volantem ovšem neseděla ona. Posádku tvořili dva neznámí muži. Zaměstnavatel Svobodové nabídl za informace vedoucí k jejímu nalezení odměnu 1 milión korun.

Začátkem listopadu zmizela za podivných okolností advokátka Ivana Jirková (56) z Prahy, která připravovala knihu s politickým podtextem. Na její křest už ale nedorazila. Jirková byla naposledy viděna 9. listopadu v pražské ulici Dukelských hrdinů, když dojednávala křest knihy. Není vyloučeno, že se stala obětí násilného trestného činu.

tomik007 ( 14. prosince 2015 20:50 )

 Az dorazi africti uprchlici tak zenske prestanou mizet - a zacnou si uzivat zivota.

andorea ( 14. prosince 2015 19:59 )

Zabitím se těsně před Vánocemi ublížila hlavně své rodině.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud