Středa 25. listopad 2020
Svátek slaví Kateřina, zítra Artur
Oblačno 4°C

Epicentrum: Bidenův triumf a Trumpovy žaloby. Český expert o tom, co Američany čeká dál

Autor: Pavlína Horáková, Markéta Volfová - 
9. listopadu 2020
11:50

Rozdělené Spojené státy. Šest dnů po volební noci se hlasy stále ještě sčítají, a to hned v několika státech. Ve volbách s rekordní účastí zvítězil podle amerických médií demokrat Joe Biden. Současný prezident Donald Trump však svou prohru dosud oficiálně nepřijal a vyhrožuje nesčetnými žalobami. Jak zvládne rozpolcená americká společnost následující měsíce, do chvíle, kdy šestačtyřicátý prezident USA složí přísahu? Jaké škody může prezidentovo podkopávání demokracie do budoucna způsobit? Nejen o tom byla řeč v Epicentru Blesku s amerikanistou Jiřím Pondělíčkem. 

petrolinda ( 9. listopadu 2020 12:02 )

Všechny podvody, které jste viděli blednou před tím co se stalo paní Carol Timsové. Carol Timsová byla ohromena, že její dvanáctiletá kočka Cody získala demokratickou registraci pro prezidentské volby. Carol řekla: “Nevím, jestli také psi, myši a hadi.”
http­s://ww­w.br­eitbar­t.co­m/po­litic­s/2020­/07/10­/dead-cat-receives-voter-registration-form-by-mail-would-have-voted-democat-owner-says/
Dokonce je na YouTube video kde se Joe Biden přiznává k největšímu volebnímu podvodu v dějinách:
http­s://y­outu­.be/WG­RnhBmH­YN0
O tom se samozřejmě v našem “nezávislém” tisku nepíše.

petrolinda ( 9. listopadu 2020 12:02 )

Tak ta situace osvindlovanych voleb ve prospech demetniho Bidena nabira grady. Samozrejme, ze pravda je na strane Trumpa, ovsem USA je natolik prozrana zlem Deep Statu, ze opravdu neni jiste, zda prezidentstvi bude po vsech dukazech priklepnuto Trumpovi. Teprve nyni je videt cely ten straslivy had skrtic v plne podobe zla, ktery zasahuje svymi machinacemi do celeho sveta. Je to vlastne cela skupina zloduchu, roztrousenych ve vsech statech po celem svete, kteri rozhoduji, kde bude prevrat, kdo se stane prezidentem, kdo bude zlikvidovan nestastnou nahodou, atd. Jedna se nyni o finalni dosazeni programu celosvetoveho globalismu NWO a tyhle kreatury, ktere to prosazuji se nevzdaji.

V pripade, ze by preci jen Trump obhajil prezidentstvi, pujde mu o zivot (nestastnou nahodou, jak jinak, ze?) Proto by musel Trump udelat v demokratickych kruzich razny rez, pozavirat spousty zradcu a zlikvidovat politicke neziskovky. Musel by odstavit moc FEDu. Nejen Amerika, ale cely zapadni svet je jeden velky Augiasuv chliv. Aby se hnuly ledy, musi zacit vykydani hnoje v USA pod vedenim Trumpa. Bude mít na to silu?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud