Vysílali jsme: Epidemiolog Maďar o počtu nakažených i vakcíně. A máme se bát k moři?

Aktualizováno -
13. července 2020
13:25
Autor: Pavlína Horáková - 
13. července 2020
12:15

Doba dovolených a vytouženého relaxu je v plném proudu. Koronavirus ale žádné prázdniny nemá. Světová zdravotnická organizace v neděli ohlásila dosud nejvyšší denní nárůst počtu nakažených koronavirem od začátku pandemie. Během tohoto víkendu se situace zkomplikovala i v Česku a hygienici dokonce zaznamenali i první případy českých občanů, kteří si koronavirus přivezli z letní dovolené v zahraničí. Nejen o těchto tématech jsme hovořili s epidemiologem Rastislavem Maďarem.

petrolinda ( 13. července 2020 13:18 )

Ve světě už dominuje nejnakažlivější kmen koronaviru !!
K aktuálnímu rostoucímu množství potvrzených případů covidu-19 přispívá to, že ve světě je už nejrozšířenější GENOTYP GH !!! který se šíří až šestkrát rychleji než jiné. Plyne to ze studie Národní laboratoře v Los Alamos z počátku července, o které informoval list The Korea Times.
Podle zprávy je genotyp GH mnohem nakažlivější a snáze se přenáší než předchozí genotypy. Na světě už je nejrozšířenější !!

Děláte z lidí blbce?
PROČ nepíšete o prohlášení
Světové zdravotnické organizace, že Covid-19 se masivně a naprosto neočekávaně šíří vzduchem, a to na obrovské vzdálenosti vlivem vzdušného kontinentálního proudění.

brano34 ( 13. července 2020 12:31 )

Epidemiolog Maďar si koronavir vsugeroval a je jím prorosten od hlavy až k patě.
Měl by zatelefonovat odbornému lékaři...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud