Odstěhovali se a na Filípka zapomněli. Iva mu vyléčila zlomenou duši, najde i domov?

Autor: Jana Ulrichová, Kateřina Lang - 
30. června 2019
13:20

Neradostný život měl dosud Filípek (asi 10), jeden ze svěřenců Ivy Volkové, která v Hamru u Českých Budějovic provozuje útulek pro starém nemocné a handicapované psy Rafael ops. Jeho majitelé se odstěhovali a Filípka nechali napospas osudu v opuštěném domě.

Filípkův pláč naštěstí zaslechli kolemjdoucí, jen díky tomu se ho podařilo zachránit. Zpočátku byl na tom Filípek velmi špatně psychicky. Po několika měsících v Rafaelu se z něj stal ale veselý, mazlivý psík, který by se nejraději stále choval v náručí. Na předchozí strádání už zapomněl, a tak pro něj v útulku teď hledají nový domov.

Najde Filípek nový domov?Najde Filípek nový domov? | Jana Ulrichová

Potřebuje klid a lásku

Zájemci, kteří by mu ho chtěli poskytnout, musí ale počítat s tím, že má Filípek nemocné srdce a musí brát léky, což ho ale nijak neomezuje. „Hodil by se spíše ke starším klidnějším lidem, nejlépe důchodcům, kteří by se mu mohli věnovat po celý den. Pak z něj bude nejšťastnější pejsek na světě,“ řekla provozovatelka útulku Iva Volková.

Hlídá si své

Dodala, že Filípek nepotřebuje dlouhé procházky, spokojený bude i tehdy, když se bude moci probíhat jen po zahradě, kde si vystačí sám. S ostatními psy vychází Filípek dobře, nemá ale rád, když mu někdo z nich jde do misky nebo do pelíšku, ty si nekompromisně hlídá.

 

ilthinra ( 2. července 2019 01:43 )

Přejít na SpFling.com - skvělé seznamka pro dospělé s inteligentní vyhledávací systém najít sex partnera!

neznalek88 ( 1. července 2019 20:13 )

Ty co se odstěhovali a nechali tam psa patří potrestat. Doufám, že se ví, o koho jde. To nejsou lidi, ale sprostá necitelná hovada

dandova ( 1. července 2019 08:31 )

Taky.

sigmae ( 30. června 2019 16:01 )

smekám před paní Volkovou

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud