Volby 2010: 7 největších předvolebních průšvihů

Složenky, opilci i Dánové bez poplatků....
Autor: hof - 
15. 5. 2010
05:00

Přestože v předvolebních kiksech jasně vede TOP 09 se svým nápadem poslat lidem složenky za státní dluh, činily se i ostatní partaje. Blesk sestavil žebříček největších absurdit, které volební týmy napadly.

Složenky TOP 09

Strana lidem rozeslala fiktivní složenky s výší státního dluhu na 121 tisíc korun. Někteří lidé je bohužel za fiktivní nepovažovali.

Hlídky Věcí veřejných

Vyhánět bezdomovce z parků měly dobrovolné hlídky Věcí veřejných, které ale mnohým připomínaly domobranu Dělnické strany.

Paroubek bojuje za Dány

Na plakátech se šéf ČSSD se zástupem lidí v zádech holedbal, že bojuje proti poplatkům u lékaře. Blesk zjistil, že lidé na fotce jsou Dánové.

Topolánkův úlet při focení

Při neformálním rozhovoru se exšéf ODS Mirek Topolánek obul do církve nebo gayů. Přišel o funkci, což ODS nakonec zřejmě pomůže.

Pijatika na mítincích ČSSD

Pivo nejdřív za 2 koruny, poté úplně zadarmo. Není divu, že některé mítinky byly divoké a na jednom dokonce opilý odpůrce napadl Bohuslava Sobotku.

Kandidát ODS zlegalizuje marihuanu

„Lidé přece kouří marihuanu pro ten pocit radosti, štěstí a svobody,“ tvrdí kandidát ODS Václav Bečica, který je pro legalizaci drogy.

Komparzisté v roli fanoušků ČSSD

Na debatu ČSSD v Českém rozhlase si straničtí bossové najali komparzisty, kteří při natáčení tleskali či bučeli podle instrukcí.

milo ( 19. května 2010 09:01 )

vy si sice MOŽNÁ a to MOŽNÁ musím opravdu hodně zdůraznit na 4 roky příjdete na své,ale co vaše děti až dostanou rozum??? Přinejlepším vás pošlou do ***e, že jste jim zkazily život, že díky vašemu rozhodnutí je republika v bankrotu a oni to teď musí zacálovat....ČSSD nevolí chudí občané....ČSSD volí ti co jim nezáleží na životě svém ani životě svých dětí a jejich dětí...ani jim nezáleží na budoucnosti naší republiky...když se necháte zlákat naprosto nesmyslnými sliby, které stejně jak všichni víme ČSSD nikdy nesplnila, tak by vám měli odebrat právo volit.....protože lidé s přesvědčením jako vy, že ČSSD je super strana, která myslí na voliče, tudíž na občany jsou více než směšní...ale ony na tom jiné strany nejsou o nic lépe....všichni jsou to stejní vyžírkové a tlučhubové, co vymýšlí píčoviny a myslí an to jak si nejvíc nahrabt aby měli v důchodu co utrácet...a na nás....na nás z vysoka serou.....bylo by fajn kdyby se 10 miliónů lidí zvedlo a z vysoka začalo srát na politky, na jejich ubohé a hloupé zákony a drahé politiky odstrčili na druhou kolej, ať si orodují se svými milovanými cikány...

milo ( 19. května 2010 08:55 )

je vidět, že jsi od svých rodičů odela teprve nedávno, a že na tebe zatím úplně nedolehli všechny dospělovské úkoly o placení....ono platit 14.tis nájem když máš výplatu 17 tis. čistého je opravdu "sranda"...a to je jen nájem za miniaturní garsonku kde se i jeden člověk cítí stísněně a kde máš ještě vodu a plyn??? Případně elektřinu...pak musíš započítat i jídlo, oblečení, jízdné MHD, telefon a další maličkosti, které se po součtu vyšplhají na tisíce korun...a kde na to vezmeš, když zvolíš Paroubka, který sice hlásá jak zruší poplatky u lékaře, že dá důchodcům 13.plat ze zisků ČEZu ( hahahaha to se fakt směju to dřív ty paníze najdu na ulici ), ale tíhmle způsem se budeme ubírat řeckou cestou a za 4 roky vlády Paroubka vyhlásíme bankrot stejně jako Řecko a na to už nemyslíš viď? Říkat o ČSSD, že je slušná a poctivá je naprostý výsměch všem občanům do obličeje, protože tohle může o ČSSD říct jen buď mentálně postižený, důchodce a nebo neznalá omladina, která se nechá namlsat sliby Paroubka...hele vol kohokoliv jiného, jen ne prosím ČSSD, protože to se můžeme jít rovnou všichni postřílet na Václavák....a výjde to nastejno...

pepazdp ( 16. května 2010 22:42 )

Teď byla u koryta jenom trapná atrapa pravice.Pod vedením skutečný pravice by sme ve sračkách nikdy neskončili.Zato pod vedením levice stát zaručeně zbankrotuje.

tom8888 ( 16. května 2010 14:23 )

Naprostý souhlas

tom8888 ( 16. května 2010 14:19 )

Ted byla u koryta pravice a v jakých sme sračkách , a tady se bude furt nadávat jen na levici.

Zobrazit celou diskusi
Další videa