Sprostý nejsem, hájí se Topolánek. Jaká gesta od něj máme čekat při návratu do politiky?

1080p720p360p
Autor: vr, zst - 
11. 11. 2017
15:07

Topolánek plazící jazyk na novináře, nebo ukazující prostředníček na kolegy v Poslanecké sněmovně. To byly vedle některých fyzických ataků projevy někdejšího expremiéra na veřejnosti. Kandidát na prezidenta ale přiznal, že pro ostré slovo nejde daleko, především v osobním kontaktu. Označil se za zemitého člověka z Valašska.

„Nebyl jsem až na dvě výjimky sprostý. Litoval jsem toho, samozřejmě. Ty tři možná čtyři situace ze mě dělají člověka sprostého. Nejdu pro ostré slovo daleko v osobním kontaktu. Jsem zemitý člověk, jsem z Valašska,“ rozpomněl se ve studiu Blesku Mirek Topolánek na peprné momenty z jeho politické kariéry. 

Čeká nás „jednička“ z Hradu?

Topolánek zároveň upozornil, že nechystá žádné ostré reakce vůči svým soupeřům v boji o Hrad. „Vnitřní disciplínu mám. Neočekávejte ode mě ostré reakce, neočekávejte ode mě reakce na mé soupeře, které budou neslušné. Rozdíl mezi politickou nekorektnosti a sprostotou je významný. Možná budu politicky nekorektní, ale nebudu sprostý,“ vysvětloval v rozhovoru. 

Podívejte se na celý rozhovor s Mirkem Topolánkem:

Video Mirek Topolánek v Blesku: O Zemanovi, manželce i Dalíkovi - Vera Renovica, Jan Jedlička
1080p 720p 360p

Vše o prezidentských volbách 2018 čtěte zde

Termín a systém prezidentských voleb 2018 najdete zde

Všechny kandidáty na prezidenta 2018 najdete zde

Výsledky prezidentských voleb 2018 budou zde

Průzkumy volebních preferencí najdete zde

Jak volit s voličským průkazem čtěte zde

Doporučujeme
janasorry ( 14. listopadu 2017 17:48 )

Zdravim...pan Topolanek chce jit zpatky do politiky? Do neuvereni,kde se ta bezcharakternost a drzost v nem bere?..On si mysli,ze jeho spoluobcane uz zapomeli,jak se jim ukazoval s holym zadkem pri uzivani si na zahranicni sex party? A ted mu maji verit,ze bude zastupovat jejich zajmy? Ne,tomu se opravdu verit neda

zadnice ( 13. listopadu 2017 10:56 )

Topolánek plazící jazyk na novináře, nebo ukazující prostředníček na kolegy v Poslanecké sněmovně. To byly vedle některých fyzických ataků projevy někdejšího expremiéra na veřejnosti. Ten se nezmění, má to v povaze!!!

zdenek43 ( 13. listopadu 2017 10:00 )

aleeeeeee . . soudruh-pritel Milos Z e m a n nastavil tak vysokou a sirokou latku , ze uz zadny prezident nemuze nicim prekvapit ...... nemuze ....... Miloš Zeman – „viróza" při odemykání korunovačních klenotů.......Miloš Zeman – *** v přímém přenosu.......Miloš Zeman – nejmenovaní profesoři......Miloš Zeman – vyznamenání pro kamarády -samo soudruhy?.......Miloš Zeman – výlet do Moskvy.............atd. no a Zemanovy rozkradacky???? - - Vláda Miloše Zemana (22.07.1998 - 12.07.2002) - Jednalo se přibližně o 700 miliard Kč - Česká konsolidační agentura (ČKA) byla instituce určená k zajišťování hospodářských záměrů vlády a financování strategických projektů v oblasti infrastruktury a životního prostředí. Vznikla 2001 a zanikla 2007. ČKA byla organizací, mající za cíl skrýt před veřejnosti obrovské ztráty, plynoucí z neuhrazení pohledávek za majetek státu, prodaný při kupónové privatizaci. Jednalo se přibližně o 700 miliard Kč. dalsiiiii - V roce 2001 se vláda Miloše Zemana rozhodla prodat 100 miliardový dluh Ruska u České republiky z časů komunismu. Bez výběrového řízení si vybrala společnost Falkon Capital, jejíž prezidentem byl Jozef Čimbora. Falkon měl za dluh zaplatit české vládě 20 miliard korun........Dodnes není jasné, kde Falkon vzal peníze na koupi gigantického dluhu. Moskva následně uvolnila na umoření dluhu v přepočtu přes 50 miliard korun. Nevíme ani, proč Zemanova vláda pohledávku prodala za pouhou pětinu, když běžná cena dluhu na evropských trzích byla 60 % a kde se ztratilo 30 miliard uvolněných ruskou vládou nad českou cenou dluhu. Policie se vyšetřováním dluhu vůbec nezabývala a české ministerstvo financí dodnes – přes rozhodnutí soudu z roku 2006 – nezveřejnilo smlouvy, na jejichž základě byl dluh prodán. d a l n i c e ......Unipetrol..........

tomik007 ( 12. listopadu 2017 14:48 )

HUMUSAK a jeste prolhanej

11karel11 ( 12. listopadu 2017 12:36 )

Chová se jako kretén.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa