Zpěvačce se v poslední době daří v soukromém i pracovním životě. Se svým vánočně laděným tour Až do nebes již objela republiku od Brno přes Hradec Králové, Ostravu, České Budějovice až do Prahy.

Rodinné fotky

Z jejího nejnovějšího alba zazněly všechny sváteční písně obohacené o originální projekci, na které diváci mohli spatřit i zpěvaččiny rodinné fotky s partnerem hokejistou Tomášem Hornou (39) a jejich syny Tadeášem (4) a Matoušem (1). Nechyběly ani její největší hity, jako je píseň Najednou z pohádky Ledové království či Teď královnou jsem já z muzikálu Kleopatra. Posluchači nejen nadšeně tleskali, ale také tančili, protože zpěvačka často odbíhala z pódia mezi ně.

„Moji milí, nikdy bych nevěřila, že bude plno. A bylo – i v Lucerně! Možná ani neumím vyjádřit úplně přesně to, co jsem s vámi prožila. Ale asi nejpřesnější je radost a štěstí,“ děkovala jim posléze.

Zvláštní magie

Většina hvězd sází během koncertů i na několikerou výměnu rób. Monika ale střídala jen originální pokrývky hlavy. V Lucerně ji tak zdobily čelenky se sněhulákem, vánočními dárečky, santovskou čepicí i sobím parožím. Právě tento »trik« ještě více podpořil pohodovou vánoční náladu. „Tohle místo má pro mě ohromnou magii. Neznám v Praze hezčí koncertní sál pro písně, které zpívám,“ vyznala se Absolonová.

Pusa a po ní... šílení u trouby!

Na koncertu nechyběl ani její životní partner. Tomáš Horna překvapil Moniku obrovskou květinou a za výkon ji přede všemi za odměnu vášnivě políbil. Z toho byla zpěvačka celá dojatá. Velkolepý koncertní sukces ale Monika rychle házela za hlavu, protože hned začínala myslet na svůj další vánoční projekt. „Ve čtvrtek v jedenáct mi přijede kurýr s nákupem a začne šílenství jménem vánočky!“ Těch peče každoročně hned dvacet, jimiž obdarovává nejbližší kamarády a kolegy. Docela určitě znovu jedna poputuje Vendule Pizingerové, Aleši Hámovi anebo Olze Želenské

Vyznání Gottovi

Lucerna je neodmyslitelně spjata s Karlem Gottem (†80). Monika, jež vystupovala jako host na jeho koncertech, mu proto vzdala hold písní Vánoce s Karlem G. „Dík, že mi aspoň zpívá Karel Gott o Vánocích i na Boží hod, zpívá mi o purpuře na topení, o zázracích a pábení...,“ je v textu, který jí napsal herec Rudolf Kubík (54).

VIDEO: Monika Absolonová je okroužkovaná! Tajná svatba se snoubencem? 

Video
délka: 03:04.51

Monika Absolonová je okroužkovaná! Tajná svatba se snoubencem? Pavlína Horáková, Jan Jedlička

Fotogalerie
45 fotografií