„Nemůžu jíst, nemám na nic chuť, když mě to tak hrozně bolí,“ postěžovala si Jarka. Poté, co si před rokem zlomila kotník a v nemocnici pak ještě naštípla obratel, nemá stále v pořádku záda. „O léčbě se s lékaři ještě dohadujeme,“ prozradila. Trpí jako zvíře, hlavně když se stále střídají mrazy s oteplováním a teplotní výkyvy jsou více než deset stupňů. „Nic na to pořádně nezabírá,“ říká herečka smutně.

Hubnout začala napřed nepozorovaně. Až najednou zjistila, že nemá pomalu co na sebe. „Všechno je mi velké. Dřív jsem občas držela dietu a shodila tři čtyři kila. Teď s těmi bolestmi to jde dolů samo. Říkám si, že aspoň nenamáhám ten operovaný kotník,“ hledá si na současné situaci to lepší. Diváci Ulice její proměnu ještě zaznamenat nemohli, protože seriál se točí s velkým předstihem. Hubenou Vilmu uvidí zřejmě až příští rok.

"Ulici točím stále a měla bych se vrátit i na jeviště Divadla Broadway. Uvidíme,“ uzavírá herečka. Její příznivci ji mohou nyní na obrazovce vidět v nové poloze. S Jiřím Štědroněm (76), princem z černobílé Popelky, natočila spoty pro Besip s názvem Senior bez nehod.

Jarka nemá ráda vánoční čas. Pojí se jí s nejsmutnější chvílí života. Před osmatřiceti lety jí 4. prosince zemřela maminka, tatínka už v té době neměla. A 10. prosince byl pohřeb. „Za šest dní nato se mi pak narodil Jarda,“ vzpomíná herečka. Na dítě byla sama, manžel se o ně nestaral a nezajímal. Vánoce Jarka nazývá kapřím šílenstvím.

 

Herečku stíhá jedna pohroma za druhou:
Červen 2016


Rychlý převoz do nemocnice rovnou z natáčení Ulice kvůli bolestem v břiše.


Dva týdny nato si vyhodila rameno při bubnování v muzikálu Mýdlový princ.


Podzim 2016


Herečku postihl zánět nervu, musela být hospitalizovaná.


Listopad 2017


Uklouzla v lese při sbírání hub a zlomila si naněkolikrát kotník.


Prosinec 2017

 
V nemocnici upadla tak nešťastně, že si naštípla obratel.


Podzim 2018


Začaly úporné bolesti zad.

Fotogalerie
39 fotografií