„Uklidňuje mě to. Nemůžu přestat kouřit,“ řekla deníku Aha! představitelka drbny Vilmy  Nyklové ze seriálu Ulice. Cigaretu si dokonce zapálila i během převozu na rehabilitační oddělení říčanské nemocnice, kam se vracela po vánočních svátcích, které strávila doma.  Herečce, která si zlomila kotník a naštípla obratel, je teď už mnohem lépe.

Ovšem ani když měla největší bolesti, neodolala a na sestřičky dělala oči, aby ji vzaly ven na cigaretku. A když k tomu dostala ještě hrnek kávy, bylo to největší blaho. „Je to pro mě taková berlička. Hned je mi líp. To nekuřák nepochopí,“ směje se. „Kouřím tady samozřejmě mnohem méně. Dopoledne cvičím a posiluju, není čas. A hlavně – jsem odkázaná na pomoc, sama ještě ven nemůžu a nechci pořád otravovat,“ dodala Obermaierová, která má zapalovač a krabičku neustále v kapse županu.

Herečka si je dobře vědoma toho, že jako kuřačka potřebuje víc vitaminu C. „Nemám moc ráda syrové ovoce a zeleninu, tak si kupuju céčko v lékárně a pravidelně ho zobu,“ prozradila.

VIDEO: Jaroslava Obermaierová na 70 rozhodně nevypadá!

Video
délka: 01:01

Jaroslava Obermaierová na 70 rozhodně nevypadá! Blesk TV

Fotogalerie
24 fotografií