Dva měsíce kvůli těm zraněním proležela v nemocnici! „Místy jsem byla dost bez nálady, to je jasné. Ale i kdybych se chtěla zabít, tak nemůžu, protože s tou nohou bych ani nezvládla vyskočit z okna!“ říká s humorem sobě vlastním představitelka Vilmy Nyklové, největší drbny z Ulice.

V půlce listopadu si na chalupě vyšla sama do lesa pro chvojí, kde nešťastně uklouzla a zlomila si kotník. Ani mobil neměla, aby si přivolala pomoc... Ležel jí v autě! „A tak jsem se vydala k autu po čtyřech,“ vzpomíná Obermaierová. „Plížila jsem se po kolenou, po loktech... Byl to kousek, ale já to lezla tři čtvrtě hodiny!“ popisuje krušné chvilky. Aby toho nebylo málo, tak si ještě po pěti dnech v nemocnici naštípla obratel! Dnes už je ale naštěstí všechno za ní, a dokonce už je nejen doma, ale i zpátky na place.

Přestože herečka v minulosti tvrdila, že mít vyšší důchod, klidně by s hraním sekla, teď svůj názor přehodnotila. „Musím říct, že mi práce docela chyběla, hlavně ta naše banda z Ulice. Dokonce mě napadlo, že by scenáristé mohli Nyklovou zabít, aby tak mou nepřítomnost vyřešili. Doufala jsem, že ne, ale co bych mohla dělat,“ dodává Obermaierová, která hraje v Ulici už třináct let. Její obavy byly naštěstí liché. Scenáristé zapracovali její zranění přímo do děje.

VIDEO: Jaroslava Obermaierová na 70 rozhodně nevypadá!

Video
délka: 01:01.96

Jaroslava Obermaierová na 70 rozhodně nevypadá! Blesk TV

Fotogalerie
33 fotografií