1. Vyhraj to!

KDY?

středa 4. 12. od 19:00

úterý 17. 12. od 19:00

S moderátorem Tomášem Zástěrou a MALL.TV si můžete zasoutěžit o hodnotné ceny v jednoduché vědomostní soutěži Vyhraj to! Nepotřebujete nic víc, než svůj mobilní telefon a vědomosti. Oba dny se začíná v 19:00 ve třetím patře Kotvy. Hraje se stejně, jako je tomu zvykem každé pondělí na internetové televizi MALL.TV v online verzi soutěže a potrvá to zhruba do 19:25.

JAK SE PŘIHLÁSIT A HRÁT?

Zde máte videonávod:

https://www.mall.tv/vyhraj-to-2/navod-jak-soutezit-ve-hre-vyhraj-to

2. Prohlídka Kotvy s Adamem Gebrianem

KDY?

pátek 6. 12. od 15:00

úterý 10. 12. od 15:00

středa 18. 12. od 15:00

Vyrazte na prohlídku obchodního domu Kotva se známým propagátorem architektury Adamem Gebrianem! Během zhruba hodinu a půl dlouhé prohlídky se podíváte i na normálně nepřístupná místa. V rámci vánočního Blesk Jarmarku si pro vás MALL.TV připravila 3 komentované prohlídky s architektem Adamem Gebrianem, který na MALL.TV provází pořadem Překvapivé stavby. Komentovaná prohlídka bude začínat ve třetím patře Kotvy přímo na Blesk Jarmarku.

ZDE OCHUTNÁVKA

https://www.mall.tv/gebrian-prekvapive-stavby/obchodni-dum-kotva

KDE SE PŘIHLÁSIT?

Kapacita na každou prohlídku je 50 návštěvníků. Svou účast budete muset potvrdit ještě den před akcí e-mailem, jinak vaše místo propadne náhradníkovi. Prohlídka je zdarma.

Formulář pro přihlašování na prohlídku: http://bit.ly/Prihláska_ProhlidkaKotvy

 

3. Rozhovor Luďka Staňka

KDY?

Čtvrtek 19. 12. od16:00

Publicista, scenárista, glosátor a stand-up komik Luděk Staněk vyzpovídá známou osobnost přímo v centru dění! Na zhruba hodinový rozhovor se můžete těšit už 19. prosince od 16:00 na Blesk Jarmarku.