Tomáš Zástěra je dlouholetý moderátor Evropy 2 a na letošním festivalu se zhostil možná vůbec nejtěžšího úkolu – každodenní moderace venku, v prostředí Smetanových sadů! Možná to na první pohled zní jednoduše, ale lehké to rozhodně není. Festival v Karlových Varech je totiž proslulý slunným počasím a tropickými teplotami. 

„Ti nejlepší lidé jsou dáváni do předních linií, protože nikdo jiný by to nezvládl,“ žertoval Tomáš na dotaz Blesku, jak tropické tepoty zvládá. „Mám praxi z dětského tábora, kde jsem vlastníma rukama stavěl chatky a byla tam třicetistupňová vedra, tak jsem se docela zocelil. Na vysoké teploty si moje tělo velmi rychle zvyklo a zvládám to obstojně. Když si člověk dává ledové nápoje, tak to jde,“ prozradil moderátor, který v prosinci oslaví čtyřicítku. 

Filmový festival si ale jinak velmi užívá. Navíc se mu dostává i stejného zacházení jako hercům. „Neustále si mě tady pletou s Jaromírem Noskem, což je herec, který hrál v Účastnících zájezdu a je tady taky. Takže já jsem vlastně taky tak trochu herec. Lidé mě oslovují Jaromíre, myslí si, že jsem to já, a tím pádem si užívám té slávy Karlových Varů jakožto herec, což je skvělé,“ dodal s úsměvem Zástěra. 

VIDEO: Moderátor Zástěra má nejtěžší práci ve Varech! A neustále si ho pletou se slavným gayem!

Video
délka: 02:18

Moderátor Zástěra má nejtěžší práci ve Varech! A neustále si ho pletou se slavným gayem! Martin Balcar, Jan Jedlička

Fotogalerie
189 fotografií