Stejně jako tomu bylo v neděli večer na Unicredit party, se jako jedna z prvních na červeném koberci i tentokrát ukázala bývalá první dáma Livia Klausová (75). Nyní ovšem dokonce už i v doprovodu svého muže, exprezidenta Václava Klause (78).

Akci v hotelu Imperial si nenechal ujít zpěvák Matěj Ruppert (41), který dorazil v doprovodu dvou půvabných dam. Před fotografy se projevil jako správný šoumen a předváděl odvážné pózy.

Modelka a lékárnice Jana Doleželová (38) uchvátila v blankytně modré róbě, která měla symbolizovat téma Napoleon. S partnerem Davidem Trundou (44), dcerou Verunkou a maminkou, která holčičku hlídá, jsou v Karlových Varech od pondělí a chystají se i na film. Hlavně je ale zajímají golfové turnaje. 

Blogerka Ina T. zase překvapila výrazným kloboukem, šaty i boty od Pavla Brejchy. „Ještě zítra něco ofotíme a pak domů za novým pejskem, adoptovaným,“ prozradila pro Blesk.cz s tím, že se v lázeňském městě dlouho nezdrží, protože má doma nově rotvajlera se zlomenou nožičkou.  

V krásných modelech se na Moët vypravily i modelky Lea Šteflíčková (21) a Karolína Mališová (2), které jsou na festivale v podstatě ve dvojici. „My jsme frajeři a užíváme si to s Kájou, přijely jsme spolu a odjíždíme spolu, jsme tu i pracovně,“ vysvětlovala Česká Miss 2018 Lea a její blond kamarádka a kolegyně dodala, že už se těší, až odjede a bude moci být chvíli bez líčidel.

Oděná v bílé přišla modelka Nikol Švantnerová (26), jejíž model bude prý po celou dobu hlídat partner Patrik Dressler (28), aby nesklouzl, kam nemá. Své křivky předvedly též modelky Petra Růžičková a Veronika Chmelířová (32) či moderátorka Inna Puhajková (33) a jako každoročně byla ozdobou večera také herečka Jitka Schneiderová (46). Blýsknout se na červený koberec přišly také zpěvačka Kate Mátl (40), herečka známá z Modrého kódu Sandra Nováková (37), modelka Jitka Nováčková (27), vítězka soutěže krásy Miss Czech Republic Denisa Spergerová (19) a ředitelka soutěže krásy Táňa Makarenko (29).

Do očí se přítomní pánové nedívali ani Ivě Kubelkové (42), která vynesla nádherné šaty od Beáty Rajské (57). I ta se přišla podívat a sama vysvětlila, jak to s modelem bylo. „Ona prošmejdila butik, já ani nevěděla, že je máme,“ smála se. Velmi to slušelo též hvězdě seriálu Krejzovi Kateřině Kaiře Hrachovcové (44), která přiznala, že je ve Varech s kamarádkou Evičkou. „Zítra odjíždím na natáčení a ještě mám v týdnu tři představení, to moc nevyšlo,“ posteskla si pro Blesk.cz.

Zajímavé detaily prozradil i zpěvák Marek Ztracený (34), který s sebou přivedl partnerku Marcelu. „Chtěl jsem ji překvapit, protože jsme tu měli před deseti lety první rande,“ vysvětloval, ale ona musela uvést na pravou míru, že se jednalo až o to druhé. Oba si dělali legraci, že budou pařit do noci a tancovat u fontány a možná dojde i na striptýz. „Já už se z těch šatů nedostanu,“ smála se ale Marcela a prozradila, že Marek jí musí pomáhat se zipem.

Nechyběly ani krásné páry, ty zastupovaly například herečka Iva Pazderková (39) s přítelem, nebo snowboardistka Eva Samková (26) s přítelem, hercem Markem Adamczykem (31) známým ze seriálů Dabing Street či Specialisté a pohádky Nejlepší přítel. Událost nemohli vynechat ani Simona Krainová (46) s manželem Karlem Vágnerem. Krásnou brunetku pak vyvedl i herec a režisér Jakub Kohák(44). Neodolali ani moderátor Petr Jančařík (67) s chotí či Michal Dvořák z Lucie (53) s manželkou DJ Luccou neboli Lucií Dvořákovou.

VIDEO: Aňa Geislerová: Přiznala se ke krádeži módního doplňku!

Video
délka: 02:12.03

Aňa Geislerová: Přiznala se ke krádeži módního doplňku! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

 

Fotogalerie
129 fotografií