Přesto, že plavovlasá bohyně Simona Krainová strčí s přehledem do kapsy modelky o deset let mladší, ona sama má o sobě prý často pochybnosti. Například si nebyla jistá, zda bude dobrou matkou synům Maxovi (8) a Brunovi (6)! Než otěhotněla, patřila mezi špičky českého i zahraničního modelingu a objevila se dokonce i v několika seriálech či filmech – jako mladá zazářila například v několika dílech komedie Byl jednou jeden polda.

Její stoprocentní pracovní nasazení šlo ale stranou ve chvíli, kdy se stala maminkou. Mateřství jí zcela zpřeházelo priority. Rodina je teď pro ni vším. A to dokonce i přesto, že byla jejich rodina málem jenom tříčlenná! „Max byl plánovaný, ale Bruno přišel nečekaně. Jsem teď za to moc ráda, oba moc miluju, ale strašně jsem se vylekala. Kluci jsou od sebe rok a půl, bylo to strašně brzo mít další dítě. Já vlastně ani netušila, jestli bych chtěla druhé. Měla jsem černé myšlenky, promýšlela všechny varianty,“ přiznala pro Expres půvabná blondýnka.

V této situaci se zřejmě někdy ocitla každá žena, ale jen málokterá má dostatek odvahy o tom takhle otevřeně mluvit! „Nebudu lhát, myslela jsem na nejhorší, i na potrat, ale to jsem hned zahnala. Nedokázala bych to udělat, bylo by to proti přírodě. Řekla jsem si, že to prostě zvládnu, i když jsem se hodně bála. A vidíte, nakonec jsme to dali a já jsem za kluky nesmírně vděčná, každý den za ně děkuji, že je mám,“ dodala rozněžněle manželka podnikatele Karla Vágnera mladšího (43).

Kromě toho na své chlapečky může být Krainová skutečně pyšná - z obou totiž rostou náramní fešáci. Názorně to předvedli během focení módní kampaně obleků značky Bernhardt. Snímky totiž více než jako reklama na luxusní odívání působí jako reklama na dokonalé rodinné štěstí, a jak Bruno, tak Max vypadali na výsledných fotkách jako skuteční gentlemani.

Není divu, že o jejich osoby okamžitě vzrostl enormní zájem, a tak se nejspíše začnou v médiích, i když se neradi fotí, objevovat častěji. „Jsou to šoumeni a nebojí se. A dokonce zpěvák Mikolas Josef mi řekl, že by je chtěl do klipu,“ pochlubila se Krainová hrdě.

VIDEO: Simona Krainová: Na děti platí prášek na spaní, láhev rumu nebo dobré slovo

Video
délka: 02:29

Simona Krainová: Na děti platí prášek na spaní, láhev rumu nebo dobré slovo Adam Balažovič/BPŽ

Fotogalerie
58 fotografií