18. říjen 2019
Svátek slaví Lukáš, zítra Michaela

Drsná Krainová: Kromě Barošové naložila i Kopřivové, Prachařové a dalším!

/
 • Simona Krainová se nebojí útočit na ostatní!
  25. února 2019 ● 06:29

  Modelka Simona Krainová (45) je známá pro svou prořízlou pusu a neváhá se pouštět do virtuálních bitev s jinými celebritami. Manželka fotbalisty Milana Baroše (37) Tereza (32) nebyla jediná, s kým se pustila do sporu. V minulosti zbrojila například proti Andree Verešové (38) nebo Agátě Prachařové (33).

 • 1.

  Agáta Prachařová nemohla Simoně přijít na jméno kvůli Hudlerovi
  Agáta Prachařová nemohla Simoně přijít na jméno kvůli Hudlerovi
  Autor: Tonda Tran

  Agáta Prachařová (33): Přestárlá modelka!

  Na jméno si tyhle dvě nemohou přijít od roku 2008, kdy Simona začala randit s Agátiným ex-přítelem, hokejistou Jiřím Hudlerem (34).  „Jestli na Krainovou žárlím proto, že chodí s Hudlerem? Ne, jen je mi jí líto, protože spolu vypadají jako máma se synem!“ odstartovala kolotoč nenávisti manželka Jakuba Prachaře (35) svou břitkou poznámkou.

  „Ráda bych vzkázala jedné holce tady, že jí asi brzo nakopu p*del!“ vzkazovala zase Simona. Když se půl roku po druhém porodu objevila Agáta na přehlídkovém molu a ukázala tělo, které rozhodně ještě nebylo připraveno na předvádění plavek nebo spodního prádla, Simona jen prohlásila: „Nechci do toho rýpat, ale každý má oči…“

 • 2.

  Andrea Verešová necestuje nalehko a to Krainovou pobavilo
  Andrea Verešová necestuje nalehko a to Krainovou pobavilo
  Autor: profimedia

  Andrea Verešová (38): Za zlatá rovnátka jí můžeš políbit krásné pozadí!

  Obě modelky celá léta tvrdí, že spolu nemají žádný problém. Jakmile ale mají možnost, rády si do sebe nenápadně kopnou. Nesnášenlivost vznikla, když si blondýnka drsně rýpla do zlatých rovnátek slovenské krásky, pak si z ní utahovala, že má na festivalu v Karlových Varech 25 kufrů.

  Verešová si naopak utahovala z jejího věku, když prohlásila: „Simonko, je mi tě strašně líto. Už ti táhne na čtyřicítku, věřím, že je to náročné. Můžeš mi políbit můj krásný zadek. Byla jsi kdysi velmi zlaté děvče a já věřím, že jednou se to zase vrátí a ten mateřský splín tě přejde.“ Před dvěma lety se jejich spory měly urovnat.

 • 3.

  Veronika Kopřivová nafotila snímek, který byl podle Krainové "peklo"
  Veronika Kopřivová nafotila snímek, který byl podle Krainové "peklo"
  Autor: Instagram

  Veronika Kopřivová (27): Nemá soudnost!

  Pořádnou čočku od Simony schytala i přítelkyně hokejového boha Jaromíra Jágra (46). Opřela se do ní kvůli její fotografii, která se dražila na charitativní akci a Kopřivová při ní úplně pohořela. Snímek se s obtížemi vydražil jen za třicet tisíc korun. „Já ji taky neznám, nesoudím, je mi fuk, ale ta fotka je fakt peklo. Holt někdo nemá cit a vkus… a ona soudnost. Jinak jim s Jardou přeji vše nej!“ ztrapnila ji na sociální síti Krainová.

 • 4.

  Pavlína Němcová se s Krainovou "poprala" o stylistu
  Pavlína Němcová se s Krainovou "poprala" o stylistu
  Autor: Herminapress.cz

  Pavlína Němcová (45): Válka o stylistu...

  Válečnou sekyru kdysi prý vykopaly kvůli stylistovi Filipu Vaňkovi (41), kterého Pavlína „zdědila“ po Simoně. Němcová svého nového módního guru bránila a válka byla na světě. Nevraživost mezi nimi byla údajně tak silná, že když zjistily, že mají mít na pražském Plesu v Opeře společnou lóži, Pavlína se sebrala a ples opustila. Před čtyřmi lety se ale usmířily a na jedné z fotek se dokonce políbily.

 • 5.

  Tereza Barošová se celý život jenom válí v luxusu a dovolila si otřít o Krainovou...
  Tereza Barošová se celý život jenom válí v luxusu a dovolila si otřít o Krainovou...
  Autor: Instagram

  Tereza Barošová (32): Celý život nic nedělá!

  Čerstvý spor vznikl kvůli fotkám na instagramu, kde se Krainová pochlubila plochým bříškem a svým plánem, jak se dostat zase do formy. Jenže Tereza, manželka fotbalisty Milana Baroše, se k tomu rozhodla vyjádřit: „Je mi líto skutečných matek, co to tu čtou a srovnávají se s matkou, co se stará jen o svou vizáž a co má chůvu na plný úvazek,“ napsala.

  A Simoně to samozřejmě nebylo ani trochu po chuti a hned se do ní pustila: „Od matky, která celý život nic nedělá, předvádí jenom svoje vysportované tělo v plavkách a sama se o tento luxury life nijakým způsobem nepřičinila, mi přijde minimálně zarážející.“

Pohřeb Karla Gotta

Parte Děti Karla Gota Rozloučení na Žofíně Záznam zádušní mše Hosté na zádušní mši O životě Karla Gotta Dědictví Bertramka

Hrob

Celé Česko truchlí. Zemřel Karel Gott, držitel čtyř desítek Zlatých slavíků. Jen málokterý umělec za sebou zanechá tolik děl, jako zesnulý zpěvák. Připomeňte si Mistrův život.

Vše o Karlovi Gottovi čtěte ZDE

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 60

Ewwa: Ona není ani tak drsná, ale nevychovaná a jen sprostá! Mládnout už nebude a dost těžko to nese, ona se už jenom začne pomalu, ale jistě rozpadat!

(30. 08. 2019 16:46)

ho.no: kdysi byla opravdu kočka,ale vždy mi na ní vadilo,jak je hloupá a jednoduchá,...ty její výkřiky mluví za vše,stará trapka..

(22. 03. 2019 21:53)

Napavalley: Presne, kam se hrabe na Veresovou. Ta ma stavu. Krainova je zavistiva picka.....

(15. 03. 2019 17:51)

Napavalley: Agata je opravdu hnus bez spetky sexappealu. Holt protecni od maminky. Veresova se nikdy do nikoho nenavazela, vzala si sympatickeho pravnika a nejaky patek s nim vydrzela a drzi. Na vyzilou Krainovku zbyl vagus Vagner a slepice cim je starsi, tim vic ji vadi mladsi a hezci. Zavistiva picka. A Jagrova zlatokopka je naplavenina a vyzirka nejvetsi. Za me ma sympatie Veresova a Kucharova.....

(15. 03. 2019 17:49)

Wolencak: Ne, s Darinou si lízaly pí-či a až Darina si za-pr-ca-la s Rytmusem, holt Simona to nezvládla.

(02. 03. 2019 20:09)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy