Krásná topmodelka Simona Krainová je podle všeho za volantem pořádné zvíře, jelikož to byla právě ona, kdo způsobil tohle neštěstí. „Nebylo to nic vážného, jen jsem v centru ťukla do auta nějaké paní, bagatelizovala celou situaci. S autem vůbec nic neměla, ťuknutí bych zřejmě musela hledat lupou a stejně bych nic neviděla, ale přesto trvala na tom, že se musí zavolat policie,“ postěžovala si Krainová, která kvůli této nehodě na slavnostní párty dorazila s menším zpožděním. Chvilku asi trvalo, než přivolaní muži zákona sepsali všechna potřebná lejstra.

Na sociálních sítích, na kterých přitom půvabná plavovláska komentuje prakticky každý svůj krok, o její bouračce nepadlo ani slovo. Krainová, známá nejen z přehlídkových mol, ale i ze svého účinkování před televizními kamerami, si zřejmě tímto nepříjemným zážitkem nehodlala kazit večer. Do Rytířské ulice a do jediného obchodu Blauer v Čechách dorazila jak s úsměvem, tak i se svým manželem po boku. A přesto, že si krátce předtím na silnici prožila svoje, její kroky vedly neomylně k nádhernému veteránovi, který byl ozdobou celé akce, a u něhož jaksepatří zapózovala.

Simona, která platí za módní ikonu (a která vlastní dokonce svou módní značku BySimona), na párty světově proslulé módní značky zkrátka nemohla chybět, a oprýskaný lak na blatníku jí v tom rozhodně nezabránil. Kromě toho prozradila i svůj návod na to, jak se oblékat tak skvěle jako ona: „Za ty roky v módní branži vím, co mi sluší nejlépe. Samozřejmě se nechávám inspirovat módními časopisy a trendy, ale vždycky do toho přidám něco svého. Nekopíruju slepě. Mám ráda pánskou módu, saka, tenisky, jednoduchý ležérní věci. To na mě, myslím, je vidět nejčastěji…“

VIDEO: Manžel Simony Krainové zhubl 15 kilo!  Dostal nůž na krk

Video
délka: 04:08.07
Video se připravuje ...

Manžel Simony Krainové zhubl 15 kilo! Dostal nůž na krk Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
40 fotografií