„Vyrábím různé šperky různými technikami. Některé se háčkují, jiné pletou,“ říká moderátorka o svých výtvorech, které budí velkou pozornost. Ta výrobu těchto šperků bere jako relax. „V průměru je dělám tři až čtyři hodiny. Jsou ale i takové, které mi zaberou i osm hodin,“ popisuje vznik Zuzana, která používá především přírodní materiály.

V Kotvě každý den

Každý, koho tyto ručně vyráběné šperky zaujmou, má možnost si je nejen prohlédnout, ale také zakoupit na Vánočním jarmarku Blesku, který startuje na konci listopadu. „Budu tam každý den, a dokonce tam sama budu prodávat, tak se moc těším, že se tam i potkám s lidi a popovídáme si,“ těší se Bubílková.

VIDEO: Ze Zuzany Bubílkové bude žena za pultem!

Video
délka: 03:32

Ze Zuzany Bubílkové bude žena za pultem! David Turek

Paráda za hubičku!

Návstěvníci Vánočního jarmarku Blesku se nemusí bát, že by u jejího stánku nechali celou výplatu. „Mám opravdu nízké ceny. Jeden náhrdelník vyjde zhruba na dvě stě padesát korun, a to snad není moc,“ prozradila moderátorka. Vzhledem k počtu hodin, které nad jejich výrobou stráví, se jedná skutečně o lidovou cenu. Ruční výrobě šperků se Zuzana naučila na workshopech v USA, kde žije její syn Tomáš.

Kdy a kde?

29. 11. – 22. 12. 2019

Vždy pondělí až neděle 9:00 – 20:00

Obchodní dům Kotva (náměstíčko + 3. patro)

Vstup bude zdarma

VIDEO: V Opavě zažívají Vánoce každý den. Díky nim se stromečky třpytí.

Video
délka: 02:16

V Opavě zažívají Vánoce každý den. Díky nim se stromečky třpytí Karel Janeček, Blesk