Princip soutěže sice zůstává stejný, ale celkové pojetí bude modernější, více dynamické a více online. Na soutěžící čekají workshopy, doprovodné soutěže, kurz líčení a mediální školení, ale i klasická volná disciplína a samozřejmě finálové soustředění. Vítězné dvojice se kromě nových zkušeností a zážitků mohou těšit na ceny v celkové hodnotě převyšující 500 000 Kč.

Autor: MISS EVENTS a.s.

Po celou dobu soutěže bude maminky a jejich potomky doprovázet ambasadorka projektu, herečka Alice Bendová:„Vždy jsem sledovala Missis v televizi a to moc ráda, všechny disciplíny mě bavily, vždy jsem měla nějakou svou favoritku. Dokonce moje sestřička Andrea se v jednom roce zúčastnila České Miss. A to bylo teprve fandění a obrovská podpora. Mám tyhle soutěže ráda, i když já osobně bych se asi nezúčastnila, protože jsem nepřekonatelná trémistka, ale na roli ambasadorky se moc těším.”

Alice Bendová je ambasadorkou soutěže.
Alice Bendová je ambasadorkou soutěže.
Autor: MISS EVENTS a.s.

Maminky s dětmi, které mají zájem zúčastnit se soutěže, budou moci dorazit na casting v Brně už 25. 1. 2020, nebo o dva týdny později 8. 2. 2020 v Praze. Pro aktuální informace a přihlášení sledujte webové stránky a sociální sítě České Missis.