Staré CRT televize sice už prakticky vymizely, ovšem většina televizních přijímačů v České republice je stará v průměru šest let. A podobně starý přijímač si často s novým standardem DVB-T2 neporadí. Díky O2 TV můžete být v klidu a nemusíte řešit tak drastický zásah do rodinného rozpočtu.

Neměňte starou televizi za novou

O2 TV představuje jednoduché řešení, se kterým se na přechod na DVB-T2 připravíte s předstihem. K O2 TV si pořídíte za 1 999 korun set-top-box, díky kterému se některým povinnostem spojeným s přechodem na nový televizní standard vyhnete.

O2 TV navíc poskytuje licenci nejenom pro set-top-box připojený vaší televizi, ale také pro další čtyři zařízení. Můžete se tak dívat na tabletu, na mobilu i na notebooku. Zkrátka nejste omezováni místem, prostorem ani pevným připojením k internetu. O2 TV se set-top boxem navíc není limitována pouze na připojení od O2, ale funguje s jakýmkoliv internetem.

Neuteče vám žádný film ani sportovní utkání

A prakticky žádné omezení nemají ani pořady, na které se můžete v rámci nabídky O2 TV podívat. Digitální televize vám nabídne až 174 stanic, na kterých najdete filmy, seriály i živé přenosy. Nesporným lákadlem budou od letošního podzimu přenosy ze zápasů těch nejatraktivnějších sportovních klání.

Všichni fanoušci se budou moci na vlastní oči přesvědčit, jestli je v Lize mistrů lepší Ronaldo nebo Messi, nebo zda hokejová Kometa Brno obhájí titul v Tipsport Extralize. A do roku 2021 získala O2 TV i práva na českou fotbalovou Fortuna ligu.

Oblíbené české kanály je nově možné sledovat i v zahraničí

Velkou výhodou O2 TV je to, že může být vaším televizním partnerem i na dovolené. Od letošního léta se na její obsah můžete podívat kdekoliv na území Evropské unie. Stačí vám k tomu chytrý telefon, tablet, notebook a dostatečně rychlé připojení k internetu, třeba na hotelové Wi-Fi.

A pakliže se během slunění u moře nechcete rušit televizní obrazovkou, klidně si tu můžete pustit svůj oblíbený seriál „k vodě“. Díky O2 TV se můžete kdykoli vrátit až o 7 dní zpět v čase a podívat se na vše, co vám u moře uteklo.

Advertisement