Jak? Jednoduše. Pomocí solárních svítidel, se kterými si světelnou oázu můžete umístit kamkoli. Philips přichází s jedinečnou řadou svítidel myGarden Solar, která posouvají hranice možností solárního osvětlení. Plně totiž nahradí elektricky napájené venkovní osvětlení, mají atraktivní design a nepotřebují žádné kabely.

Dostatek světla ke čtení

Nad solárními světly jste uvažovali, ale nenapadlo by vás je kromě dekorace použít i jako funkční prvek na osvětlení balkónu či terasy, protože je znáte jen jako malé „bludičky“ v tmavém prostoru zahrady? Doba, kdy solární svítidla „mířila“ jen na malou výseč trávy či zídky, jsou minulostí. Philips přináší novou LED technologii, která poskytuje srovnatelnou svítivost, jako mají klasické venkovní lampy. Díky teplému bílému světlu tak navodí příjemnou večerní atmosféru, a zároveň dostatečně osvítí detaily vaší zahrady. Můžete pak i u napínavé knížky vydržet na zahradě ještě dlouho poté, co všichni odešli spát. Navíc vás může hřát pocit, že využíváte přírodní energii a svícení nestojí ani korunu.

Nesvazujte svou fantazii

Pochlubte se neobyčejnou podívanou na hru světel a stínů ve vaší zeleni. Doslova zazařte a prosvětlete i ten nejvzdálenější kout vaší zahrady. Zdůrazněte jakýkoli zahradní dekorativní prvek. Buďte kreativní. Ke světlům řady Philips myGarden Solar není potřeba žádný napájecí kabel a snadno se instalují. Díky tomu je můžete umístit, kamkoli si vzpomenete, a nemusíte složitě přemýšlet nad přívodem elektřiny. Vzdálený kout zahrady? Střecha? Nic není problém! Nenechte se ve svých plánech omezovat. Na výběr máte různé typy, které jednoduše „zasadíte“ do země, postavíte nebo připevníte na zídku. Jednou pro vždy jsou tak smazány hranice mezi světly funkčními a dekorativními, Světla Philips myGarden Solar mají vlastnosti obě.

Solární svítidla obsahují solární panel, který v průběhu dne shromažďuje energii ze slunečního světla, a z toho pak napájí svítidlo ještě dlouho do noci. Některá světla mají panel integrovaný. Ty bychom měli umístit na místo, kam se sluneční paprsky snadno dostanou. Ostatní světla Philips myGarden Solar mají panel samostatný, který je v zahradě „schovaný“ v místě s větším slunečním svitem, samotná světla pak můžou být téměř kdekoli.  

Svítidlo Philips Dusk má lehký a elegantní design, který se hodí do jakéhokoli exteriéru. Ať už jste příznivci prvků moderních či klasičtějších, se světly Philips myGarden Solar si přijdete na své.

Více informací, tipů a přehled produktů naleznete na stránce www.osvetleniphilips.cz