Strava, která vychází z vyzkoušených nejen středomořských receptů, je ideální při hubnutí a má také obrovské zdravotní benefity. Můžete ji zkusit na třicet dní, na svém těle rozdíl poznáte. Jídla je navíc možné volně kombinovat. Příjemné je i to, že nemusíte počítat žádné kalorie. 

Jak zhubnout zdravě a bez stresu

„Tenhle program má být především inspirativní – v tom, že věci jdou dělat i malinko jinak. Odlehčeně. Bez neustálého počítání kalorií, s recepty jednoduchými na přípravu, které lze bez větších problémů zařadit do svého normálního stravování,“ říká ke své dietě Petr Havlíček.

Vrhněte se do změny životního stylu i vy. Jezte skutečně kvalitně, zdravě, ale přitom s chutí. A kila půjdou dolů! Havlíčkovy recepty přinášejí odpočinkovou a hravou atmosféru středomořských krajin, kam tak rádi jezdíme za sluníčkem.

Jak na to? Stačí se jednoduše jedním krokem přihlásit či registrovat a získáte ZDARMA přístup ke kompletnímu 30 dennímu hubnoucímu programu Petra Havlíčka s podrobným jídelníčkem na každý den od snídaně po večeři.

 

Pokračujte ve čtení vytvořením bezplatného účtu nebo přihlášením

Pokračovat