Video
Video se připravuje ...

Horizon: Forbidden West - trailer PlayStation

Horizon: Forbidden West je pokračováním ceněné sci-fi videohry Horizon: Zero Dawn odehrávající se v otevřeném světě. Druhý díl vychází 18. února 2022 pro konzole PlayStation 4 a PlayStation 5. Blesk.cz samozřejmě přinese recenzi.

Rusovláska Aloy se vrátí

Hráči se mohou těšit na návrat rusovlásky Aloy, která se postaví robodinosaurům. A nejenom jim! Čeští pařané ocení lokalizaci v podobě titulků. Již nyní si mohou nedočkaví fanoušci vyzkoušet interaktivní expozici ke hře v AR.

 

Video
Video se připravuje ...

Horizon: Forbidden West AR expozice v Karlíně PlayStation

Jde o zkratku pro augmented reality neboli česky rozšířenou realitu. S pomocí chytrého telefonu se vám do skutečnosti promítnou virtuální postavy i prostředí. K tomu, abyste expozici spustili, je zapotřebí stáhnout aplikace pro operační systém iOS nebo Android.

Dobrodružství v rozšířené realitě

Appka je zcela zdarma. Poté se už stačí vydat do pražského Karlína. Instalaci naleznete na adrese Prvního Pluku 142/12, Praha 8. Jak ji spustit, napoví příslušné video. Kromě Horizon: Forbidden West je v přípravě i spin-off Horizon: Call of the Mountain pro virtuální realitu PlayStation VR2.

Fotogalerie
17 fotografií