Oblíbená zpěvačka Avril Lavigneová, interpretka hitů Sk8er Boi či Complicated, se momentálně nachází v Paříži, v hlavním městě Francie i módy, kde si plnými doušky užívá přehlídkových show. Právě v tomto romantickém městě řekla minulý rok své „ano“ muzikantovi Derekovi Smithovi, jenž si v uměleckém světě říká Mod Sun. Jenže veselka se do roka a do dne nekonala - naopak, místo svatebních zvonů následoval notně překvapivě rozchod.

Už v momentě, kdy Avril odvolala zásnuby a tato novinka se rozkřikla do světa, se spekulovalo, že je za tím někdo třetí. Mnozí tipovali, že talentovanou pěnici okouzlil rapper Michael Ray Nguyen-Stevenson (33) alias Tyga, mimochodem bývalý partner profesionální celebrity Kylie Jennerové (25) či zpěvačky známé pod pseudonymem Blac Chyna (34). A nyní se ukazuje, že nešlo o pouhé „drby“. Společně totiž tráví čas v pověstném městě lásky a své city nijak neskrývají!

Tyga, jenž se už nějakou dobu pravidelně objevoval na veřejnosti po boku půvabné Avril, se nyní odhodlal před všudypřítomnými fotoaparáty i k něžnostem. Došlo k tomu v pondělí večer na párty po módní show značky Mugler x Hunter Schafer - kdy už zřejmě slavná dvojice nedokázala udržet své emoce na uzdě. Neustále se k sobě tiskli, objímali, šuškali si do oušek, vyměňovali polibky, Tyga hladil Avril po vlasech a působili jako dva zamilovaní puberťáci.

Na sociálních sítích se však zpěvačka, co aktivně vystupuje již od svých šestnácti let, snaží vyvolat dojem, že je v Paříži jako single. Dosud nesdílela ani jedno společné foto, a když už pózuje po něčím boku, je to zpravidla jenom kamarádka. Kvůli tomu, že se dala dohromady s Tygou, však již, jak se říká, sklízí v komentářích bídu. „Tyga? To jako vážně? Nebylas ještě minulý týden zasnoubená s jiným? On si zaslouží někoho lepšího,“ píší Avril zklamaní fanoušci.

Fotogalerie
50 fotografií