Jennifer Garnerová už svou lásku k Johnu Millerovi (45), advokátovi a zároveň také generálnímu řediteli společnosti CaliBurger, neskrývá. Přestože se spekuluje, že dvojice tvoří pár již od roku 2018, nikdy se neobjevili bok po boku třeba na červeném koberci, maximálně je paparazzi nachytali třeba na společné večeři. Držitelka Zlatého glóbu za svou roli v seriálu Alias si totiž od rozvodu s hollywoodským hezounem Benem Affleckem, s nímž má dcery Violet (17) a Seraphinu (14) a syna Samuela (10), své soukromí úzkostně střeží.

Její osobní život se stal ostatně po rozvodu s fešákem z filmů Armageddon, Pearl Harbor či Batman vs Superman: Úsvit spravedlnosti předmětem velkého zájmu a spekulací. Zdá se však, že Jennifer hodila minulost za hlavu a s novým partnerem píše novou životní kapitolu lásky a štěstí. Pár se zjevně rozhodnul už nadále neskrývat svou vzájemnou náklonnost. Byli viděni, jak se ruku v ruce procházejí ve slunných ulicích Santa Barbary. 

Video
Video se připravuje ...

Nejslavnější hollywoodské páry: Ben Affleck a Jennifer Lopez Videohub

Ačkoliv ani jeden z nich dodnes jejich vztah nepotvrdil, na první pohled bylo jasně patrné, že je Jennifer s Johnem velmi šťastná a oba si užívají vzájemnou společnost. A to dokonce i po letech, co spolu randí, i po údajné partnerské krizi, kterou v roce 2021 podle „zdrojů z jejich okolí“  překonali. Tehdy to prý vypadalo i na rozchod. Během jejich romantické procházky, kdy si slavná herečka s vlivným podnikatelem prohlíželi památky města a obdivovali butiky a starožitnictví, teď každopádně vznikly ojedinělé fotografie tohoto páru. Sluší jim to, že?

Fotogalerie
38 fotografií